דלג לתוכן העמוד
פייסבוק
וואטסאפ למוקד
תשלומים
טפסים
ספר טלפונים
יזכור

מוקד המועצה

לשכה

יוסי דגן
ראש המועצה
גדי דיעי
מנהל אגף אסטרטגיה
ולרי מימון
עוזרת ראש הרשות
רעות וגשל
מנהלת לשכת ראש המועצה
פלורין צברי
מנהלת לשכה ראש הרשות
אסתר אגסי
מ"מ מזכירת קשרי חוץ
רפי אביטל
יועץ ראש המועצה, ממונה תחבורה, קליטת עלייה, חופש מידע ופיקוח על התמיכות של המועצה
שרה ניסני
פרוייקטורית רכזת לקליטת עלייה מצרפת
נופר שופט
מ"מ רכזת תקשורת ופרסום
דן ביסמוט
מנהל מחלקת תאום ובקרה

סגנים

דוידי בן ציון
סגן ראש המועצה ומ"מ
אבישג קב
מנהלת לשכת סגן ראש המועצה
חנן ניב
סגן ראש המועצה
גילה משה
מזכירת סגן ראש המועצה צפון השומרון

לשכת מנכ"ל

אמיתי רויטמן
מנכ"ל
נתניאל לישה
סמנכ"ל
אלמוג תירם
עוזר מנכ"ל
נתנאל ברודר
עוזר מנכ"ל
בקי לויפר
מנהלת לשכת מנכ"ל

דוברות

אסתר אלוש
דוברת המועצה
שירה איגל
מתאמת הפקות מיזם קולנוע שומרון / סגנית

איכות השירות

שני חמו
מנהלת המחלקה לאיכות השירות
שמרית יפת
מ"מ מנהלת מחלקת שירותים דיגיטליים
אביטל דרעי
מנהלת מחלקת שירותים דיגיטליים ויועצת לקידום מעמד האישה
אריאלה מלמה
מזכירת המחלקה לאיכות השירות

קרקעות

הדר אופניימהר
רכזת סיירת קרקעות
אושרת הדרי
מזכירת מחלקת סיירי קרקעות
אור בר כוכבא
מ"מ סייר קרקעות
ישעיהו בן מלאכי
סייר קרקעות

מחלקת תפעול

אייל גרשוני
מנהל מחלקת תפעול
אביה מרקוביץ
רכזת שירות ותמיכה

מחלקת תפעול, רכב

ויוי פיטשון
מנהלת מחלקת רכב
שחר סיקצה
מזכירת מחלקת רכב
שמעון מליח
קצין רכב

מחלקת תפעול, רכש

דרור פדאל
רכז רכש ולוגיסטיקה
יעל אברהם
מזכירה רכש ולוגיסטיקה
חנניה חושן
מחסנאי

מנהלת אזור התעשייה

רוני חורי
מנהל מנהלת אזור התעשייה ברקן
שמרית מקוננט
מזכירת מינהלת אזור התעשייה ברקן

תיירות

שלומית אשר
מזכירת מחלקת תיירות

מבקר ונציב תלונות הציבור

שייקה רוזנפלד
מבקר ונציב תלונות הציבור

קרן חסד

ענת צפריר
מנהלת פרויקט חסד ומתנדבים

אגף חינוך

אייל בלוך
מנהל אגף החינוך
איזבלה יער
מזכירת אגף החינוך | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
צוריאל צוף
מנהל פרויקטים וצהרונים רשותי באגף חינוך
שלווה פז
מזכירת מנהל פרויקטים באגף חינוך
רותי זוהר
רכזת מאגרי מידע, רישום ואגרות תלמידים | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
אבישג פריימן
רכזת רכש ולוגיסטיקה
ידידיה בן יצחק
רכז אחזקת מוסדות חינוך | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
הילה לוין
רכזת פרויקטים במחלקת קדם יסודי
אתיה בהגאון
חשבת אגף חינוך

מחלקת קדם יסודי

רויטל גוטמן
מנהלת מחלקת קדם יסודי
ענת מזרחי
מזכירת מחלקת קדם יסודי | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
אוה קריאף
רכזת פרויקטים - קדם יסודי
אדית טיאנו
רכזת שיבוצי כח אדם בחינוך
ברוריה שלמה
רכזת שיבוצי כח אדם בחינוך
בת אל דוד
רכזת שיבוצי כח אדם בחינוך

מחלקת הגיל הרך

מיכל פרידמן
מנהלת מחלקת הגיל הרך
אפרת ורנר
רכזת פרויקטים מחלקת הגיל הרך
רבקה קליין
מדריכת מעונות

מחלקת בתי ספר יסודי

אביטל מרמלשטיין
מנהלת מחלקת בתי ספר היסודיים | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
מורן קעטבי
מזכירת מחלקת בתי ספר היסודיים | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
טליה סטרול
רכזת ניהול עצמי
רוית גרוס
רכזת פרוייקטים מחלקת בתי ספר היסודיים

מחלקת חינוך על-יסודי

אבי פינגרהוט
מנהל מחלקת חינוך על-יסודי | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00

קידום נוער

בת אל מלמד
מנהלת היחידה לקידום נוער

יחידת חינוך מיוחד וועדות השמה

תימור טיירי
רכזת חינוך מיוחד | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00

שירות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח)

הדס שומר
מנהלת השירות הפסיכולוגי
הילה פרידמן
מזכירת שירות הפסיכולוגי
דינה שמעון
מזכירת שירות הפסיכולוגי | מענה טלפוני: בימים א'-ד' בשעות 8:00-15:00

המחלקה לטיפול בפרט/ביקור סדיר

אבי טנג'ר
מנהל מחלקת טיפול פרט | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
לאה יוסף
מזכירת אחזקת מוסדות חינוך | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
גיל אפרתי
קב"ס
תמר אלקלעי
קבס"ית
מיכל טקסלר
קב"סית
תחיה אשר
קבס"ית

המכון להתפתחות הילד שומרון

בתיה פרלמן
מנהלת המרכז להתפתחות הילד
ליאור סנקר
מזכירת המרכז להתפתחות הילד
אורטל חוזה
מזכירת המרכז להתפתחות הילד | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות 8:00-15:00
אביטל קדמון
מזכירת המרכז לבריאות הנפש

אגף הנדסה

עידן מרילוס
מנהל אגף הנדסה | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
מוריה בשארי
מזכירת אגף הנדסה | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
ליאור בן יהודה
סגן מנהל אגף הנדסה
גדעון גולדיס
מנהל תחום תשתית | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
שי קבון
רכז פרוייקטים ותשתיות זורמות | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
שיר עלימה
מנהל מחלקת תבעו"ת | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00

הועדה לתכנון ובנייה

יהודה אלקלעי
מהנדס המועצה
בתיה שמעה
רכזת עוזרת מהנדס מועצה | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00
פינחס גרוסמן
מנהל מחלקת שירות ותהליכים | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
לואיסה אסרף
מזכירת הוועדה לתכנון ובנייה, בקשה להיתר ומידע תכנוני | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
חיים פאר
ארכיבאי | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-12:00 וצהריים 14:00-16:00
אתי אלקיים
בודקת תוכניות | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
ולנטינה רסקין
בודקת תוכניות | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
רחל טרופ
בודקת תוכניות | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
חיה בתאל שרייבר
בודקת תוכניות | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
חן אלימלך
בודקת תוכניות | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
שני בן שמחון
בודקת תוכניות | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00

פיקוח על הבנייה

אושרה נאור
מנהלת מחלקת פיקוח על הבנייה
עדינה ליסק
רכזת פיקוח, טופס 4 ושכונות | מענה טלפוני: יום א' 12:30-15:30 ויום ד' 09:00-12:00
שירלי שרעבי
מפקחת לתכנון ובנייה
יוסף טיאר
מפקח לתכנון ובנייה
אברהם בלטמן
מפקח לתכנון ובנייה

מחלקת פרויקטים

יפים פולוקשט
מהנדס ביצוע
רבקי קרופר
חשבת אגף הנדסה
אביה עוזרי
מ"מ מזכירת פרויקטים | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-11:00 וצהריים 14:00-15:00

מחלקת מכרזים והתקשרויות

לבנת (ליבי) גיספן
מנהלת מחלקת מכרזים והתקשרויות
ספיר ממברג יוסף
רכזת אדמיניסטרציה וערבויות | מענה טלפוני: בימים א'-ה' 09:00-15:00
דקלה יהושע
משפטנית - מנהלת תחום חוזים והתקשרויות | מענה טלפוני: בימים א'-ה' 09:00-15:00
מוריה אלקלעי
משפטנית - מנהלת תחום חוזים והתקשרויות | מענה טלפוני: בימים א'-ה' 09:00-15:00

אגף לשירותים חברתיים

סיגל טובי
מנהלת האגף לשירותים חברתיים
טל כלף
מזכירת האגף
ליהי אסייג
עו"ס פגיעות מיניות 18+
דקלה דגן
עו"ס ראשית ועו"ס נפגעי עברה
קרן פרוייליך
רכזת תעסוקה בית"ד
אתי שמש
תחשיבנית
הילאי צבר
עו"ס מרחבי - סלעית, עץ אפרים וצופים בברקן ונופים עו"ס טיפול בילדים + מרכזת קשר
שירן מוראד
רכזת מרכזי טיפול
נטע ולדמן
עו"ס מנהלת מרכז הורים מתבגרים
טלי חיימוביץ
עו"ס לטיפול במשפחות וטיפול זוגי
שרון וכטר
עו"ס, מנהלת התחנה לטיפול משפחתי ותוכנית שלובים
יעל הירש
עו"ס סדרי דין, עו"ס טיפול באלימות גברים ומטפלת בתוכנית שלובים
סימה בראון
עו"ס מרחבי - קרית נטפים ועו"ס מרכז קשר
יפעת שריפי
רכזת שי"ל (שירות יעוץ לאזרח)
אוחנה זהר
מ"מ מזכירת המרכז למשפחות צמי"ד
אלדר שרה
מ"מ עו"ס, מנהלת המרכז למשפחות צמי"ד
ורד שלמן
עו"ס, ר"צ חוצה ומרכז שומרון
אוולין ברוך שמואלי
עו"ס, מנהלת המרכז לשלום המשפחה
אסתי גולדברג
עו"ס מרחבי - נופי נחמיה, רחלים ועו"ס מעטפת
שילת כהן
עו"ס נוער והתמכרויות
רקפת אנטמן
עו"ס מרחבי - רבבה ועו"ס תעסוקה בהתמכרויות
אבישי סרוסי
עו"ס מרחבי - אלון מורה והר ברכה
רחל אלוק
מ"מ עו"ס מוגבלויות ועו"ס מיצוי זכויות
רויטל שפורן
עו"ס מרחבי - טל מנשה ושקד ועו"ס תעסוקה בעוצמה
ציפי איילון
עו"ס מוגנות ועו"ס יו"ר וועדות לתכנון וטיפול
נעמי ברון
עו"ס מרחבי - חוות גלעד, כפר תפוח, מגדלים ושבי שומרון
אופיר סנקרי
עובדת מינהל וזכאות
שרית נדב
רכזת תחום הזמנות ותשלומים
נאוה בן משה
מרכזת נושא מנהל וזכאות, ר"צ תחשיבניות
צפנת מגורי
תחשיבנית
שירן צבר
תחשיבנית
גילת שמשוני
עו"ס מרחבי - חרמש, מבוא דותן וריחן ועו"ס לחוק הנוער
רחל דנציגר
עו"ס מרחבי - ברוכין, נופים, עלי זהב ופדואל
לירון שיוביץ
עו"ס, ר"צ צפון השומרון
מיטב רחלי
עו"ס לחוק נוער ואלימות במשפחה
תמר מיכאלי
עו"ס, ר"צ נוצץ והתמכרויות
רחל שמריה
עו"ס נער גבעות
נחמה לאה אבינר
עו"ס התמכרויות
דן מרכוס
עו"ס התמכרויות - מנהל מרכז יום
חרות גוטליב
עו"ס מנהלת יחידת איתור
קרן פלג
עו"ס מרחבי - חיננית + עו"ס התמכרויות
חגית סיון
מ"מ עו"ס מנהלת מרכז עוצמה
יסכה ריבקינד
עו"ס רכזת תחום אזרחים ותיקים
נעמית זילבר
עו"ס קהילה לדורות
נעמה אליצור
עו"ס אזרחים ותיקים
דביר סמט
עו"ס ית"ד ועו"ס תוכנית מעטפת
דר' פנחס גרבר
עו"ס, ר"צ גב ההר, גוש קדמה ותאנים
מתתיהו פרי
עו"ס מרחבי - אבני חפץ וענב ועו"ס לסדרי דין
אפרת קלפר
יו"ר ועדת החלטה ועו"ס מרחבי - חוות יאיר, יקיר
אפרת בן שלומי
עו"ס מרכזת נושא חוק נוער
יפה בר ניצן
עו"ס מוגבלויות (אוטיזם)
אליאב כהן
עו"ס התמכרויות
חגית שפיר
עו"ס מנהלת מרכז הורים וילדים
רני וינטרוב
מנהלת מרכז גישור
שירית הופמן
רכזת תוכנית אם לאם
שי קופלר
רכז נגישות
אסתר פריד
מרכזת יחידת התנדבות
רות רחמני
עו"ס רכזת צח"י ותחום חירום
רות יעקובסון
עו"ס סדרי דין
אלישבע בלאו
רכזת תחום - תוכנית עוצמה
יוכי רוזנבלט
רכזת תוכניות מניעה - סיכון נוער בקהילה
מיכל מזעקי
מרכזת נושא עבודה סוציאלית קהילתית
נאוה כהן
עו"ס מרחבי - יצהר ועו"ס להבה
דפנה אלדר
עו"ס מרחבי - איתמר ומנהלת תוכנית נושמים לרווחה
מצדה סעדון
עו"ס פגיעות מינית בגירים
נטע הס
עו"ס נוער גבעות

אגף יישובים ומתנ"ס

רחלי ליבמן
מנהלת אגף יישובים ומתנ"ס
אבישג יוסף
מנהלת לשכת אגף יישובים ומתנ"ס
הדס ארנרייך
מנהלת מחלקת תרבות
מיכל גורן
מנהלת מחלקת אזרחים ותיקים
חוי גרובס
מנהלת מחלקת אוכלוסיות מיוחדות ומשפחות שכולות
רוית זיצר
מנהלת מחלקת ספריות
נעמה איצקוביץ
מנהלת מחלקת קידום עסקים וצעירים
דגנית פסח
מנהלת מחלקת ליווי יישובים | מלוות היישובים: ברוכין, חיננית, חרמש, טל מנשה, מבוא דותן (מעוז צבי), ריחן ושקד
מיכל יהודה
מלוות ישובים | אבני חפץ, חוות יאיר, יצהר, יקיר, מגדלים, נופי נחמיה, רבבה ורחלים
שלומית בן נתן
מלוות ישובים | איתמר, אלון מורה, גבעה 851, גבעת ארנון (777), הר ברכה, חוות גלעד, ענב, צופים ושבי שומרון
ספיר אודסר
מלוות ישובים | ברקן, כפר תפוח, לשם, נופים, סלעית, עלי זהב, פדואל וקרית נטפים
בתיה קורט
מנהלת תחום הדרכה ופיתוח
דפנה יוסף חי
מנהלת תחום כלכלה וריגולציה
מאיר ברכיה
מנהל מחלקת ספורט
שירן בונפד
רכזת מדיה ופרויקטים קהילתיים
מרדכי גודמן
מנהל מחלקת נוער
יסכה אידלס
עובדת במחלקת נוער
עיינה בן חורין
עובדת במחלקת נוער
חיים אטיאס
עובד במחלקת נוער
רחל הורוביץ
עובדת במחלקת נוער
הדר לוין
רכז להב"ה, מחלקת נוער
ג'ורג'ט נדב
הנהלת חשבונות
תחיה בן יצחק
הנהלת חשבונות

אגף שפ"ע

רמי שנוולד
מנהל אגף שפ"ע
שלי מהלל
מזכירת אגף שפ"ע
יוסי מרגלית
מנהל מחלקת הטכנית
רות אדיר
מזכירה מחלקת טכנית
תמיר לוי
מנהל מחלקת תברואה
לינור אהרון
מזכירת מחלקת תברואה
דר' גבריאל שוורץ
וטרינר
סיון חנגדי
מזכירת מחלקת וטרינריה
שרון צפרי
רכזת רישוי עסקים

אגף כספים

יוסי פינץ
גזבר
דפנה אריה יוסף חי
סגן גזבר
ספיר אברהם
מ"מ מזכירת אגף
צביה אמיר
הנהלת חשבונות - בנקים וסלי יישוב
נלי שפרנסקי
מנהלת חשבונות ראשית וספקים
פלדמן מתניה
מנהל חשבונות
ג'ולי חסן
רכזת תקציבי פיתוח
שרית עוזרי
הנהלת חשבונות
אורטל קוזי לוי
הנהלת חשבונות
אלירן ווייצמן
כלכלן
אלה אהרוני
מנהלת מחלקת תקציב ותשלומים

מחלקת ארנונה


שאלות ובירורים בנושאי הנחות בארנונה

שאלות ובירורים בנושאי חיובים חודשיים

שאלות ובירורים בנושאי הוראות קבע

שאלות ובירורים בנושא הסדרת חובות ארנונה

שאלות ובירורים בנושא מכירת/רכישת בית

שאלות ובירורים בנושא מכירת/רכישת מגרש

שאלות ובירורים בנושא חיוב ארנונה לאחר כניסה לנכס

שאלות ובירורים בנושא חיוב ארנונה לאחר קבלת טופס 4

שאלות ובירורים בנושא שינוי גודל נכס

שאלות ובירורים בנושא השגות ועררים

שאלות ובירורים בנושא חובות בתביעה / הוצאה לפועל

שאלות ובירורים בנושא ארנונה בסיווג אדמת בניין

שאלות ובירורים בנושא סקר מדידת נכסים למגורים לחיוב ארנונה

שאלות ובירורים בנושא סקר מדידת נכסים באזורי תעשיה לחיוב ארנונה

שאלות ובירורים בנושא ארנונה באזורי תעשיה

שאלות ובירורים בנושא ארנונה כללי
איילת שכטר
מנהלת מחלקת ארנונה

מחלקת תשלומי אגרות היטלים ושרותים

רעות יצחק פור
אגרת ביוב בישובים / ועדה להפחתת אגרת ביוב + אגרת שילוט
יעל בר הלוי
תשלומי אגרות והיטלים הנדסה + שירותים שונים + אכיפה
נטע סבג
מ"מ אגרות מפעלים (סוגי חיוב - שמירה, אשפה, מים, ביוב, שפכי תעשיה) + אכיפה
רונית בר
מנהלת מחלקת תשלומי אגרות היטלים ושירותים

מחלקת הסעות

אורי דנינו
מנהל מחלקת הסעות
אברהם תורג'מן
רכז פרויקטים ומוגנות במחלקת הסעות
צוריאל דעוס
רכז הסעות - חינוך רגיל
מדלעי לירון
רכז הסעות - חינוך מיוחד
דורין ברנהולץ
רכזת הסעות - חינוך מיוחד
נתנאל טובים
רכז הסעות - רווחה
בניה פריש
רכז תקציב ומערכות מידע
סיגלית אוחנה
רכזת ליווי בהסעות

מחלקת שכר

בת ציון רונצקי
מנהלת מחלקת שכר
צפנת מה-טוב
רכזת שכר
מרים משולם
מ"מ רכזת שכר
אודהליה קהתי
רכזת שכר

אגף בטחון

יהונתן שמחי
מנהל אגף בטחון
סיון חלה
מזכירת מנהל האגף
אלישבע רונן
רכזת ותקציבאית
אביאל ממליה
רכז רפואת חירום
אמיר שמש
מנהל מחלקת חירום
רוית זגיר
רכזת מלר"ד
נתנאל בן יוסף
קב"ט אזור תעשיה ברקן
גדי קינד
רמ"ד הדרכה
מוטי זלביץ
קב"ט מוסדות חינוך רשותי וקב"ט - צפון השומרון
מלכה תם
רכזת מוסדות חינוך
הילה תנעמי
רכזת מוסדות חינוך
חגי יהושע
קב"ט מרכז שומרון ומנהל הפרויקטים
לאלי גרינשפן
רכזת פרוייקטים באגף בטחון
ישעיהו בן פינחס
מנהל המוקד וקב"ט מוסדות חינוך - גב ההר
אודיה טירם
מזכירת מוקד המועצה
יעקב שלו
קב"ט מוסדות חינוך - מרכז שומרון
הבטמו אבונך
קב"ט מוסדות חינוך - צפון השומרון

אגף משאבי אנוש

משה דגן
מנהל אגף משאבי אנוש
ברוריה ליאני
סגנית מנהל אגף משאבי אנוש והממונה על מניעת הטרדה מינית בעבודה | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-10:00 וצהריים 14:30-15:30
אורטל רדה
רכזת משאבי אנוש ומזכירת מנהל אגף משאבי אנוש | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-10:00 וצהריים 14:30-15:30
איתיה אלטברג
רכזת משאבי אנוש | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-10:00 וצהריים 14:30-15:30
גילה אברהמי
רכזת משאבי אנוש | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-10:00 וצהריים 14:30-15:30
שיראל לוי
רכזת משאבי אנוש | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-10:00 וצהריים 14:30-15:30
שירן אוחיון
רכזת משאבי אנוש | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-10:00 וצהריים 14:30-15:30
אדוה פנחס
רכזת משאבי אנוש | מענה טלפוני: בימים א'-ה' בשעות הבוקר 9:00-10:00 וצהריים 14:30-15:30

מועצה דתית

הרב אליקים לבנון
רב השומרון
הרב איתי בר ניצן
יו"ר המועצה הדתית
הרב דניאל לונצר
רושם נישואין
ישעיהו שיינפלד
מנהל מחלקת נישואין

רבני היישובים

הרב אליקים לבנון
רב השומרון
הרב דוד לוי
רב היישוב אבני חפץ
הרב דניאל לונצר
רב היישוב איתמר
הרב מרדכי וולנוב
רב היישוב אלון מורה
הרב מאיר הילביץ
רב היישוב ברוכין
הרב אליעזר מלמד
רב היישוב הר ברכה
הרב ראובן עוזיאל
רב היישוב טל מנשה
הרב דוד דודקביץ
רב היישוב יצהר
הרב אהרון כהן
רב היישוב יקיר
הרב שמעון רוזנצוויג
רב היישוב כפר תפוח
הרב עזרא פאטשינו
רב ישוב לשם
הרב אליעזר לנדמן
רב היישוב מבוא דותן
הרב עומר יוסף
רב היישוב ענב
הרב מנשה יששכר
רב היישוב פדואל
הרב משה אודס
רב היישוב צופים
הרב נתנאל עובד
רב היישוב קרית נטפים
הרב אוריאל גנזל
רב היישוב רבבה
הרב דניאל שרשבסקי
רב היישוב רחלים
הרב יהושע שמידט
רב ישוב שבי שומרון

יישובי המועצה

אבני חפץ

אבני חפץ
מזכירות יישוב אבני חפץ

איתמר

איתמר
מזכירות יישוב איתמר

אלון מורה

אלון מורה
מזכירות יישוב אלון מורה

 ברוכין

ברוכין
מזכירות יישוב ברוכין

 ברקן

ברקן
מזכירות יישוב ברקן

 הר ברכה

הר ברכה
מזכירות יישוב הר ברכה

 חוות גלעד

חוות גלעד
מזכירות יישוב חוות גלעד

 חוות יאיר

חוות יאיר
מזכירות יישוב חוות יאיר

 חיננית

חיננית
מזכירות יישוב חיננית

 חרמש

חרמש
מזכירות יישוב חרמש

 טל מנשה

טל מנשה
מזכירות יישוב טל מנשה

 יצהר

יצהר
מזכירות יישוב יצהר

 יקיר

יקיר
מזכירות יישוב יקיר

 כפר תפוח

כפר תפוח
מזכירות יישוב כפר תפוח

 לשם

לשם
מזכירות יישוב לשם

 מבוא דותן

מבוא דותן
מזכירות יישוב מבוא דותן

 מגדלים

מגדלים
מזכירות יישוב מגדלים

 נופי נחמיה

נופי נחמיה
מזכירות יישוב נופי נחמיה

 נופים

נופים
מזכירות יישוב נופים

 סלעית

סלעית
מזכירות יישוב סלעית

 עלי זהב

עלי זהב
מזכירות יישוב עלי זהב

 ענב

ענב
מזכירות יישוב ענב

 פדואל

פדואל
מזכירות יישוב פדואל

 צופים

צופים
מזכירות יישוב צופים

 קרית נטפים

קרית נטפים
מזכירות יישוב קרית נטפים

 רבבה

רבבה
מזכירות יישוב רבבה

 רחלים

רחלים
מזכירות יישוב רחלים

 ריחן

מתיישבי ריחן
מזכירות יישוב מתיישבי ריחן

 שבי שומרון

שבי שומרון
מזכירות יישוב שבי שומרון

 שקד

שקד
מזכירות יישוב שקד