דלג לתוכן העמוד
פייסבוק
וואטסאפ למוקד
תשלומים
טפסים
ספר טלפונים
יזכור

מוקד המועצה

מוקד בטחוני

מוקד מוניציפלי

לשכה

יוסי דגן
ראש המועצה
גדי דיעי
מנהל אגף אסטרטגיה
רפי אביטל
יועץ ראש המועצה, ממונה תחבורה, קליטת עלייה, חופש מידע ופיקוח על התמיכות של המועצה
פלורין צברי
מנהלת לשכת ראש המועצה
ולרי מימון
מזכירת ראש המועצה
תהלה הורוביץ
רכזת תקשורת ופרסום
דן ביסמוט
מנהל מחלקת תאום ובקרה

סגנים

דוידי בן ציון
סגן ראש המועצה ומ"מ
אפרת צדוק
מזכירת סגן ומ"מ ראש המועצה
חנן ניב
סגן ראש המועצה
גילה משה
מזכירת סגן ראש המועצה צפון השומרון

לשכת מנכ"ל

אמיתי רויטמן
מנכ"ל
אבנר גולדשמידט
סמנכ"ל
אלמוג תירם
עוזר מנכ"ל
רעות כץ
עוזרת סמנכ"ל
בקי לויפר
מנהלת לשכת מנכ"ל

דוברות

אסתר אלוש
דוברת המועצה
שירה איגל
מתאמת הפקות מיזם קולנוע שומרון / סגנית

איכות השירות

אביטל דרעי
רכזת מוניצפאלית

קרקעות

הדר אופניימהר
רכזת סיירת קרקעות
איתן מרגלית
סייר קרקעות
ישעיהו בן מלאכי
סייר קרקעות

מחלקת תפעול

אייל גרשוני
מנהל מחלקת תפעול
אדית טיאנו
מזכירת מחלקת תפעול

מחלקת תפעול, מחשוב

ברק כלף
מנמ"ר
אורי הדר
צוות תמיכה
אור כהן
צוות תמיכה
רועי יהוד
צוות תמיכה

מחלקת תפעול, רכב

ויוי פיטשון
מנהלת מחלקת רכב
שחר סיקצה
מזכירת מחלקת רכב
שמעון מליח
קצין רכב

מחלקת תפעול, רכש

עמרם טל
מנהל מחלקת רכש ולוגיסטיקה
דרור פדאל
רכז רכש ולוגיסטיקה
חנניה חושן
מחסנאי

מנהלת אזור התעשייה

רוני חורי
מנהל מנהלת אזור התעשייה ברקן
שמרית מקוננט
מזכירת מינהלת אזור התעשייה ברקן

תיירות

יונתן (שטובי) בלומנטל
מנהל מחלקת תיירות
שלומית אשר
מזכירה

מבקר ונציב תלונות הציבור

שייקה רוזנפלד
מבקר ונציב תלונות הציבור

קרן חסד

ענת צפריר
מנהלת פרויקט חסד ומתנדבים

אגף חינוך

אייל בלוך
מנהל אגף החינוך
ליאת דריין
מזכירת אגף החינוך
רותי זוהר
רכזת מאגרי מידע, רישום ואגרות תלמידים
אביבה ישראל
רכזת תקציבים ולוגיסטיקה
ידידיה בן יצחק
רכז אחזקת מוסדות חינוך
סיגלית אוחנה
רכזת ליווי בהסעות
מוריה ברכיה
רכזת צהרונים

מחלקת קדם יסודי

תימור טיירי
מ"מ מנהלת מחלקת קדם יסודי
ענת מזרחי
מזכירת מחלקת קדם יסודי
אווה קריאף
רכזת פרויקטים - קדם יסודי
מוריה יעקובי
רכזת פרויקטים פדגוגיים
אופירה אבי-חי
רכזת שיבוצי כח אדם בחינוך
מעיין אדרי
רכזת שיבוצי כח אדם בחינוך
בת אל דוד
רכזת שיבוצי כח אדם בחינוך
חגית עוז
מפקחת חינוכית ומנהלת תחום מעונות
רבקה קליין
מדריכת מעונות

מחלקת בתי ספר יסודיים

אביטל מרמלשטיין
מנהלת מחלקת בתי ספר היסודים
מורן קעטבי
מזכירת מחלקת בתי ספר היסודים
צוריה ברויאר
רכזת מוגנות במוס"ח והסעות רשותיומלווה כלכלית של בי"ס
חדוה טלבי
רכזת פרוייקטים מחלקת בתי ספר היסודים

מחלקת חינוך על יסודי

עמי חזיזה
מנהל מחלקת חינוך על יסודי
ליאת דריין
מזכירת מחלקת חינוך על יסודי

קידום נוער

נופר דייפני
מ"מ חל"ד מנהלת היחידה לקידום נוער

שירות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח)

הדס שומר
מנהלת השירות הפסיכולוגי
דינה שמעון
מזכירת שירות הפסיכולוגי
רחל זבולוני
מזכירת שירות הפסיכולוגי

המחלקה לטיפול בפרט/ביקור סדיר

אבי טנג'ר
מנהל מחלקת טיפול פרט
לאה יוסף
מזכירת מחלקת טיפול בפרט
גיל אפרתי
קב"ס
תמר אלקלעי
קבס"ית
מיכל טקסלר
קב"סית
תחיה אשר
קבס"ית

המכון להתפתחות הילד שומרון

בתיה פרלמן
מנהלת המרכז להתפתחות הילד
תמר הוכמן
מזכירת המרכז להתפתחות הילד
אורטל חוזה
מזכירת המרכז להתפתחות הילד

אגף הנדסה

עידן מרילוס
מנהל אגף הנדסה
ליאור בן יהודה
סגן מנהל אגף הנדסה
מוריה בשארי
מזכירת אגף הנדסה
גדעון גולדיס
מנהל תחום תשתית
שי קבון
רכז פרוייקטים ותשתיות זורמות
איתי מרבל
מנהל מחלקת תבעו"ת

הועדה לתכנון ובניה

יהודה אלקלעי
מהנדס המועצה
בתיה שמעה
רכזת עוזרת מהנדס מועצה
פינחס גרוסמן
מנהל מחלקת שירות ותהליכים
לואיסה אסרף
מזכירת הוועדה לתכנון ובניה, בקשה להתר ומידע תכנוני
עדינה ליסק
מזכירת פיקוח, טופס 4 ושכונות
חיים פאר
ארכיבאי
אתי אלקיים
בודקת תוכניות
ולנטינה רסקין
בודקת תוכניות
רחל טרופ
בודקת תוכניות
חיה בתאל שרייבר
בודקת תוכניות
חן גנסבורגר
בודקת תוכניות
יפתח קורצן
מפקח לתכנון ובניה
אושרה נאור
מפקחת לתכנון ובניה
שירלי שרעבי
מפקחת לתכנון ובניה

מחלקת פרויקטים

יפים פולוקשט
מהנדס ביצוע
דוד שחור
רכז פרויקטים
רבקי קרופר
פרויקטים
מיטל אמזל
מזכירת פרויקטים

מחלקת מכרזים והתקשרויות

לבנת (ליבי) גיספן
מנהלת מחלקת מכרזים והתקשרויות
יהודית (דיתי) פרקש
מזכירת מחלקת מכרזים והתקשרויות
מוריה אלקלעי
מ"מ חל"ד משפטנית - מנהלת תחום חוזים והתקשרויות

אגף לשירותים חברתיים

סיגל טובי
מנהלת האגף לשירותים חברתיים
טל כלף
מזכירת האגף
מרים וינר
עו"ס תוכנית ראשית, עו"ס פגיעות מיניות 18+
דקלה דגן
עו"ס ראשית ועו"ס לטיפול בילדים
קרן פרוייליך
רכזת תעסוקה בית"ד
אתי שמש
עובדת מינהל וזכאות
הילאי צבר
עו"ס מרחבי - סלעית, עץ אפרים וצופים ועו"ס קשישים בברקן ונופים
מיטל ימיני
מזכירת מרכז שלובים
נטע ולדמן
עו"ס מנהלת מרכז הורים מתבגרים
טלי חיימוביץ
עו"ס לטיפול במשפחות וטיפול זוגי
שרון וכטר
עו"ס, מנהלת התחנה לטיפול משפחתי ותוכנית שלובים
יעל הירש
עו"ס סדרי דין, עו"ס טיפול באלימות גברים ומטפלת בתוכנית שלובים
סימה בראון
עו"ס מרחבי - קרית נטפים ועו"ס מרכז קשר
יפעת שריפי
רכזת מתנדבים במרכז למשפחות צמי"ד ורכזת שי"ל
הדס כהן
מזכירת המרכז למשפחות צמי"ד
אשרת אודסר
עו"ס, מנהלת המרכז למשפחות צמי"ד
ורד שלמן
עו"ס, ר"צ חוצה ומרכז שומרון
אוולין ברוך שמואלי
עו"ס, מנהלת המרכז לטיפול באלימות במשפחה
אסתי גולדברג
עו"ס מרחבי שערי תקוה ועו"ס תוכנית מעטפת
שרה היימליך
עו"ס לחוק הנוער ומטפלת במרכז לשלום המשפחה
שילת כהן
עו"ס נוער והתמכרויות
רקפת אנטמן
עו"ס מרחבי - רבבה ועו"ס תעסוקה בהתמכרויות
סיון מוקד
עו"ס מרחבי - אלון מורה, הר ברכה ומגדלים
רחל אלוק
מ"מ עו"ס מוגבלויות ועו"ס מיצוי זכויות
רויטל שפורן
עו"ס מרחבי - טל מנשה ושקד ועו"ס תעסוקה בעוצמה
ציפי איילון
עו"ס מוגנות ועו"ס יו"ר וועדות לתכנון וטיפול וסדרי דין
הדס דויטש
עו"ס מרחבי - חוות גלעד, כפר תפוח ושבי שומרון
אופיר סנקרי
עובדת מינהל וזכאות
שרית נדב
רכזת תחום הזמנות ותשלומים
נאוה בן משה
מרכזת נושא מנהל וזכאות, ר"צ תחשיבניות
צפנת מגורי
עובדת מינהל וזכאות
שירן צבר
עובדת מינהל וזכאות
גילת שמשוני
עו"ס מרחבי - חרמש, מבוא דותן וריחן ועו"ס לחוק הנוער
חן לבבי
עו"ס מרחבי - ברוכין, נופים, עלי זהב ופדואל
לירון שיוביץ
עו"ס, ר"צ צפון השומרון
מיטב רחלי
עו"ס לחוק נוער ואלימות במשפחה
תמר מיכאלי
עו"ס, ר"צ נוצץ והתמכרויות
נחמה לאה אבינר
עו"ס התמכרויות
דניאל מרכוס
עו"ס התמכרויות - מנהל מרכז יום
אביטל אלשייך
עו"ס דירת מעבר לנערות ועו"ס מרחבי - איתמר, נופי נחמיה ורחלים
חרות גוטליב
עו"ס מנהלת יחידת האיתור + עו"ס התמכרויות
נטע נטע
עו"ס התמכרויות
קרן פלג
עו"ס מרחבי - חיננית + עו"ס התמכרויות
תמר כהן
עו"ס מנהלת מרכז עוצמה
יסכה ריבקינד
עו"ס רכזת תחום אזרחים ותיקים
דביר סמט
עו"ס ית"ד ועו"ס תוכנית מעטפת
מיטל קדים
עו"ס לטיפול אלימות ילדים
דר' פנחס גרבר
עו"ס, ר"צ גב ההר, גוש קדמה ותאנים
מתתיהו פרי
עו"ס מרחבי - אבני חפץ ענב ועו"ס לסדרי דין
אפרת קלפר
עו"ס מרחבי - שערי תקווה
אפרת בן שלומי
עו"ס מרכזת נושא חוק נוער
יפה בר ניצן
עו"ס אוטיסטים
אליאב כהן
עו"ס התמכרויות
חגית שפיר
עו"ס מרכז גישור
שירית הופמן
רכזת תוכנית אם לאם
שי קופלר
רכז נגישות
יעל וסקר
עו"ס רכזת התנדבות
רות רחמני
עו"ס רכזת צח"י ותחום חירום
הילה שחור
עו"ס סדרי דין
אלישבע בלאו
רכזת תחום - תוכנית עוצמה
יפית בית הלחמי
רכזת תחום - תוכנית נושמים
יוכי רוזנבלט
רכזת תוכניות מניעה - סיכון נוער בקהילה
מיכל מזעקי
מנהלת תוכניות הרשות לביטחון קהילתי
נאוה כהן
עו"ס מרחבי - יצהר
הדר פליישמן
עו"ס מרחבי - ברקן, חוות יאיר, יקיר ולשם

אגף יישובים ומתנ"ס

רחלי ליבמן
מנהלת אגף ישובים ומתנ"ס
אבישג יוסף
מנהלת לשכת אגף ישובים ומתנ"ס
טלאור חוברה
מנהלת מחלקת תרבות
שרית בס
מנהלת מחלקת אזרחים ותיקים
חוי גרובס
מנהלת מחלקת אוכלוסיות מיוחדות ומשפחות שכולות
רוית זיצר
מנהלת מחלקת ספריות
פזיה קראוס
מנהלת מחלקת קידום עסקים וצעירים
דגנית פסח
מנהלת מחלקת ליווי יישובים
אלה וינברג
מלוות ישובים
שלומית בן נתן
מלוות ישובים
ספיר אודסר
מלוות ישובים
בתיה קורט
מנהלת תחום הדרכה ופיתוח
דפנה יוסף חי
מנהלת תחום כלכלה וריגולציה
מאיר ברכיה
מנהל מחלקת ספורט
נתנאל ברודר
עובד במחלקת נוער
יסכה אידלס
עובדת במחלקת נוער
עיינה בן חורין
עובדת במחלקת נוער
חיים אטיאס
עובד במחלקת נוער
ג'ורג'ט נדב
הנהלת חשבונות
תחיה בן יצחק
הנהלת חשבונות

אגף שפ"ע

רמי שנוולד
מנהל אגף שפ"ע
שלי מהלל
מזכירת אגף שפ"ע
יוסי מרגלית
מנהל מחלקת טכנית
רות אדיר
מזכירה מחלקת טכנית
תמיר לוי
מנהל מחלקה תברואה
אריאלה מלמה
מזכירת מחלקת תברואה
דר' גבריאל שוורץ
וטרינר
סיון חנגדי
מזכירת מחלקת וטרינריה
שרון צפרי
רכזת רישוי עסקים

אגף כספים

יוסי פינץ
גזבר
בועז ביטון
סגן גזבר
ליאן ערוסי
מזכירת אגף
יעל אברהם
הנהלת חשבונות - בנקים וסלי יישוב
נלי שפרנסקי
מנהלת חשבונות ראשית וספקים
ג'ולי חסן
רכזת תקציבי פיתוח
אודיה כהן
הנהלת חשבונות
מירי אלמקייס
הנהלת חשבונות
צופיה דניס
כלכלנית
רוית בראון
מנהלת מחלקת תקציב ותשלומים

מחלקת ארנונה

איילת שכטר
מנהלת מחלקת ארנונה

עדכונים בישובים: מכירת נכס / השכרה / שינוי גודל

הנחות בארנונה מגורים + פטור נכס ריק ופטור נכס שנהרס/בשיפוץ

הוראות קבע בבנק והוראה לחיוב קבוע בכרטיס אשראי + טופס 4

אישור העדר חובות

ארנונה אדמת בנין + תשלומים בהפקדה

ארנונה אזורי תעשיה + סקר ארנונה מגורים ואזורי תעשייה

אכיפה בישובים

מחלקת תשלומי אגרות היטלים ושרותים

רונית בר
מנהלת מחלקת תשלומי אגרות היטלים ושירותים
רעות יצחק פור
אגרת ביוב בישובים / ועדה להפחתת אגרת ביוב + אגרת שילוט
יעל בר הלוי
תשלומי אגרות והיטלים הנדסה + שירותים שונים + אכיפה
ליטל כהן
אגרות מפעלים (סוגי חיוב - שמירה, אשפה, מים, ביוב, שפכי תעשיה) + אכיפה

מחלקת הסעות

אורי דנינו
מנהל מחלקת הסעות
צוריאל דעוס
רכז הסעות - חינוך רגיל
אלעד אברהם
רכז הסעות - חינוך מיוחד
דורין ברנהולץ
רכזת הסעות - חינוך מיוחד
נתנאל טובים
רכז הסעות - רווחה
בניה פריש
רכז תקציב ומערכות מידע

מחלקת שכר

בת ציון רונצקי
מנהלת מחלקת שכר
צפנת מה-טוב
רכזת שכר
בת-אל צדוק
רכזת שכר
אודהליה קהתי
רכזת שכר

ביטוח תלמידים

אליהו מנקדי
מנהל - ביטוחים
יערית מתנה
מזכירה

אגף בטחון

יהונתן שמחי
מנהל אגף בטחון
סיון חלה
מזכירת מנהל האגף
אלישבע רונן
רכזת ותקציבאית
אביאל ממליה
רכז רפואת חירום
אמיר שמש
רכז תחום היערכות לחירום
רוית זגיר
רכזת מלר"ד
נתנאל בן יוסף
קב"ט אזור תעשיה ברקן
גדי קינד
רמ"ד הדרכה
מוטי זלביץ
קב"ט מוס"ח רשותי
הילה תנעמי
רכזת מוס"ח
חגי יהושע
קב"ט מרכז שומרון ומנהל הפרויקטים
לאלי גרינשפן
מזכירת פרוייקטים באגף בטחון
ישעיהו בן פינחס
מנהל המוקד וקב"ט מוס"ח וגב ההר
יעקב שלו
קב"ט מוס"ח צפונ"ש
אביאל לוי
קב"ט מוסדות חינוך

אגף משאבי אנוש

משה דגן
מנהל אגף משאבי אנוש
ברוריה ליאני
סגנית מנהל אגף משאבי אנוש
אורטל רדה
רכזת משאבי אנוש ומזכירת מנהל אגף משאבי אנוש
אלה זינר
רכזת משאבי אנוש
גילה אברהמי
רכזת משאבי אנוש
שירן אוחיון
רכזת משאבי אנוש
אדוה פנחס
רכזת משאבי אנוש

מועצה דתית

אמיר נכטשטרן
מנהל מחלקת כשרות
ישעיהו שיינפלד
רשם נישואין
משה כהן
יו"ר מועצה הדתית
צביה זרגרי
מזכירה
מנהל מחלקת הכשרות
מנהל מחלקה
הרב אליקים לבנון
רב השומרון

רבני היישובים

דוד לוי
רב ישוב אבני חפץ
דניאל לונצר
רב ישוב איתמר
מרדכי וולנוב
רב ישוב אלון מורה
מאיר הילביץ
רב ישוב ברוכין
אליעזר מלמד
רב ישוב ברכה
ראובן עוזיאל
רב ישוב טל מנשה
דוד דודקביץ
רב ישוב יצהר
אהרון כהן
רב ישוב יקיר
שמעון רוזנצוויג
רב ישוב כפר תפוח
אליעזר לנדמן
רב מבוא דותן
ניר רוזנברג
רב ישוב עינב
מנשה יששכר
רב ישוב פדואל
משה אודס
רב ישוב צופים
נתנאל עובד
רב ישוב קרית נטפים
אוריאל גנזל
רב ישוב רבבה
דניאל שרשבסקי
רב ישוב רחלים
יהושע שמידט
רב ישוב שבי שומרון
שמואל פיירשטיין
רב ישוב שערי תקוה

יישובי המועצה

אבני חפץ

אבני חפץ
מזכירות יישוב אבני חפץ

איתמר

איתמר
מזכירות יישוב איתמר

אלון מורה

אלון מורה
מזכירות יישוב אלון מורה

 ברוכין

ברוכין
מזכירות יישוב ברוכין

 ברקן

ברקן
מזכירות יישוב ברקן

 הר ברכה

הר ברכה
מזכירות יישוב הר ברכה

 חוות גלעד

חוות גלעד
מזכירות יישוב חוות גלעד

 חוות יאיר

חוות יאיר
מזכירות יישוב חוות יאיר

 חיננית

חיננית
מזכירות יישוב חיננית

 חרמש

חרמש
מזכירות יישוב חרמש

 טל מנשה

טל מנשה
מזכירות יישוב טל מנשה

 יצהר

יצהר
מזכירות יישוב יצהר

 יקיר

יקיר
מזכירות יישוב יקיר

 כפר תפוח

כפר תפוח
מזכירות יישוב כפר תפוח

 לשם

לשם
מזכירות יישוב לשם

 מבוא דותן

מבוא דותן
מזכירות יישוב מבוא דותן

 מגדלים

מגדלים
מזכירות יישוב מגדלים

 נופי נחמיה

נופי נחמיה
מזכירות יישוב נופי נחמיה

 נופים

נופים
מזכירות יישוב נופים

 סלעית

סלעית
מזכירות יישוב סלעית

 עלי זהב

עלי זהב
מזכירות יישוב עלי זהב

 ענב

ענב
מזכירות יישוב ענב

 עץ אפרים

עץ אפרים
מזכירות יישוב עץ אפרים

 פדואל

פדואל
מזכירות יישוב פדואל

 צופים

צופים
מזכירות יישוב צופים

 קרית נטפים

קרית נטפים
מזכירות יישוב קרית נטפים

 רבבה

רבבה
מזכירות יישוב רבבה

 רחלים

רחלים
מזכירות יישוב רחלים

 ריחן

מתיישבי ריחן
מזכירות יישוב מתיישבי ריחן

 שבי שומרון

שבי שומרון
מזכירות יישוב שבי שומרון

 שערי תקווה

שערי תקווה
מזכירות יישוב שערי תקווה

 שקד

שקד
מזכירות יישוב שקד