במסגרת הסכם של המועצה עם חברת "סיבוס סודקסו" בו יסובסד ארוחות לעובדים, להלן נוהל ארוחות מעודכן החל מתאריך 1.5.2022:

  1. ההצטרפות למערכת "סיבוס" לטובת הזמנת ארוחות הינה הטבה ומיועדת לתת מענה להשתתפות המועצה בארוחת צהריים לעובדי מטה, לאפשר אופציות נוספות לקניית ארוחת צהריים, להגדיל את מגוון התפריטים לארוחה ולתת פתרונות הסעדה לעובדי מטה שבמסגרת תפקידם יוצאים מחוץ למשרדי המועצה בברקן.
  2. כל עובד מטה, זכאי לסבסוד על סך 17.4 ₪ בכל יום עבודה בפועל. סכום זה עשוי להשתנות בהתאם להחלטת הנהלת המועצה וצרכיה.
  3. עובדים, המקבלים על פי חוזה אישי דמי כלכלה, אינם זכאים לסבסוד המועצה, אך רשאים להשתמש במערכת ההזמנות של חברת סיבוס.
  4. אפשרות הרכישה באמצעות סיבוס ניתנת או על ידי כרטיס מגנטי של חברת סיבוס, אשר תונפק לך מאגף משאבי אנוש או על ידי אפליקציית סיבוס.
  5. ככל והעסקה היא עד 40 ₪ לארוחה, 17.4 ₪ הראשונים יהיו על חשבון המועצה, וההפרש על סך עד 22.6 ₪ ינוכה משכר העובד בתלוש השכר. עובד אשר יבצע עסקה מעל 40 ₪, ההפרש (מעל ה- 40 ₪) ישולם באופן עצמאי ישירות לבית העסק באמצעות מזומן או פרטי אשראי של העובד.
  6. לסבסוד המועצה בארוחת צהריים זכאים עובדים שסיום עבודתם (לפי המערכת הפורמלית וגם ביצוע בפועל) הינה עד השעה 14:00 לפחות (בכפוף לכך שתחילת יום עבודתם בשעה 8:00).
  7. הזכאות הינה יומית (בימים א' - ה' בלבד) ואינה נצברת במקרה של אי שימוש.
  8. ההטבה הינה לימי עבודה בפועל בלבד (לא בעבודה מהבית, לא בימי חופשה/מחלה או היעדרות אישית אחרת), אגף משאבי אנוש יערכו בקרה מעת לעת, ועובד אשר ישתמש בהטבה זו שלא בימי עבודה בפועל - יחויב באופן מלא בשכרו.
  9. העובד ייחשב זכאי לרכוש ארוחה באחת מהמסעדות בהסדר רק במסגרת שעות העבודה, בהן היה נוכח. המערכת פתוחה בין השעות 7:30 ל 16:30.
  10. לעת עתה, מפאת המאפיינים הייחודיים של השומרון ובתי העסק שעובדים עם חברת סיבוס, ככלל, ההסכם שלנו לא כולל משלוח למועצה, ההזמנה היא רק באיסוף עצמי. אשר על כן, אנו מבקשים, ככל שניתן, לבצע רכישה מרוכזת או לעשות סבב בין עובדים לנסיעה זו ולנסות להימנע מנסיעות מרובות.


אני מעוניין/ת בהטבה זו (חובה) שדה חובה

אם לא רלוונטי אין צורך למלא

Browser not supported