זמני יציאת הסעות תלמידים – שנה”ל תש”פ

זמני יציאת הסעות תלמידים – שנה”ל תש”פ

* שימו לב: השעות הן שעות תחילת האיסוף בכל ישוב

* עפ”י חוזר מנכ”ל אין הסעות לשעת אפס, ותחילת הלימודים היא 8:00.

יתכנו שינויים – נא בדקו עדכונים לקראת תחילת שנת הלימודים

לקבלת זמני יציאת הסעות לבתי הספר בחרו את הישוב המבוקש:

 

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב אבני חפץ:
לבתי הספרשעת יציאהמבוצע ע”י
מההר לעירוני (ישיבה/ברקאי/להבה/צביה)06:50חל”פ
איתמר – מרכז יום08:20חל”פ
יקיר- יסודי07:00חל”פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי06:55חל”פ
קדומים – אולפנת להב”ה / צביה / בני חיל07:00חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב איתמר:
קדומים – אולפנת להב”ה
קרני שומרון – ישיבת השומרון
רבבה – אולפנת צביה
06:50חל”פ
אלון מורה – נחלת צבי בנות07:30חל”פ
אלון מורה – ישיבה תיכונית / נחלת צבי בנים07:20חל”פ
יצהר – ת”ת בן פורת07:10חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב אלון מורה:
קדומים – אולפנת להב”ה
קרני שומרון – ישיבת השומרון
רבבה – אולפנת צביה
06:40חל”פ
אלון מורה – ישיבה תיכונית / נחלת צבי בנים / נחלת צבי בנות07:50חל”פ
הר ברכה – אולפנה
יצהר – ת”ת בן פורת
07:00חל”פ

 

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ברוכין:
קדומים – אולפנת להב”ה/בני חיל07:10חל”פ
רבבה – אולפנת צביה07:20חל”פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון07:10חל”פ
יקיר – יסודי07:25חל”פ
פדואל – יסודי – כל התחנות07:20/07:40ברקנית
לשם – אולפנה07:40ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ברקן:
יקיר – יסודי07:40חל”פ
אלקנה – אולפנת השומרון / ימ”ה אלקנה06:55ברקנית
מעלה אפרים – ירדן07:15חל”פ
אריאל – אורט יובלים (חט”ב + חט”ע + עליזה בגין)07:35ברקנית
קרני שומרון – ישיבת השומרון07:10חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב הר ברכה:
קדומים – אולפנת להב”ה / בני חיל
קרני שומרון – ישיבת השומרון
רבבה – אולפנת צביה
06:50חל”פ
ממ”ד יקיר06:50חל”פ
יצהר – ת”ת בן פורת07:35חל”פ
אלון מורה – נחלת צבי בנות / נחלת צבי בנים07:25חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חוות גלעד:
קדומים – נחשון בנים07:15חל”פ
הר ברכה – אולפנה
יצהר – ת”ת בן פורת
07:40חל”פ
יקיר – יסודי07:15חל”פ
שבי שמרון – יסודי07:40חל”פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון07:05חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חוות יאיר:
קרני שומרון – ישיבה06:55חל”פ
ישיבה – ברוכין07:05חל”פ
קדומים – להבה07:00חל”פ
רבבה – אולפנת צביה07:30חל”פ
יקיר – יסודי07:35ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חיננית:
שדה יעקב06:25חל”פ
עומר07:45חל”פ
טללי אורות07:45חל”פ
גוונים – עין שמר08:00חל”פ
עפולה – ישיבת יהודה06:50חל”פ
חדרה – תיכונים
פרדס חנה – אלישבע
אור עקיבא – נתיבות דרור
06:40חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חרמש:
אופק – אור עקיבא
חדרה – תיכוניים
06:50חל”פ
עומר / טללי אורות07:30חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב טל מנשה:
חדרה – תיכוניים06:40חל”פ
עפולה – ישיבת יהודה06:50חל”פ
פרדס חנה – אלישבע

אור עקיבא – נתיבות דרור

06:40חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב יצהר:
יצהררבבה – אולפנת צביה06:50חל”פ
 רבבה – חן השומרון / יקיר – יסודי06:50חל”פ
 אלון מורה – נחלת צבי בנים07:20חל”פ
 אלון מורה – נחלת צבי בנות07:20חל”פ
יצהר-גבעותאלון מורה – נחלת צבי בנים בנות07:15מטיילי א”מ
 יצהר – גנים07:40מטיילי א”מ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב יקיר:
קרני שומרון – ישיבת השומרון06:50חל”פ
קדומים – אולפנת להב”ה / בני חיל07:05חל”פ
אריאל – אורט יובלי אריאל07:25חל”פ
ברוכין – ישיבה07:05חל”פ
רבבה – אולפנת צביה07:40חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב כפר תפוח:
קדומים – אולפנת להב”ה
קרני שומרון – ישיבת השומרון/ברקאי
06:50חל”פ
יצהר – ת”ת בן פורת07:15חל”פ
ברוכין – ישיבה / עלי זהב – אולפנה07:15חל”פ
אלון מורה – נחלת צבי בנות07:10חל”פ
אריאל – אורט יובלי אריאל07:35חל”פ
רבבה – אולפנת צביה / יקיר – יסודי07:25חל”פ
גבעה – נחלת צבי בנות – אלון מורה07:10ברקנית
גבעה – גנים + בי”ס קדםמטרו אפק
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב לשם:
קדומים – אולפנת להבה06:55חל”פ
רבבה – אולפנת צביה07:10חל”פ
ברוכין – ישיבה07:00ברקנית
פדואל –  יסודי07:30ברקנית
יקיר – יסודי07:20ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב מבוא דותן:
חוות עמק דותן (עד לישוב)07:00חל”פ
עומר/טללי אורות07:20חל”פ
חדרה – תיכוניים
פרדס חנה – אלישבע
אור עקיבא – נתיבות דרור/אופק
06:40חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב מגדלים:
אריאל –  נחשונים / יובלי אריאל / תפוח – יסודי קדם שומרון07:20חל”פ
שילה – אוהל שילה/ עלי – ישיבה06:50חל”פ
יצהר – ת”ת בן פורת07:00חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב מעלה שומרון:
מעלה שומרוןקדומים – אולפנת להב”ה  / בני חיל07:20חל”פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי07:10חל”פ
 קרני שומרון – משואה07:35חל”פ
 קרני שומרון – לפידים07:45חל”פ
 כפר סבא – תיכונים06:50חל”פ
 הוד השרון – מוסינזון07:00חל”פ – הסעה קטנה
 אלפי מנשה – נופי החורש /  חצ”ב07:15חל”פ
אל-מתןקדומים – אולפנת להבה/ ישיבת השומרון07:00חל”פ
קרני שומרון – לפידים / משואה07:20חל”פ
 מעלה שומרון – ברקאי / גנים07:40חל”פ

 

 

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב נופי נחמיה:
רבבה – אולפנת צביה07:30חל”פ
כפר תפוח – קדם שומרון07:30 חל”פ
ברוכין – ישיבה07:30 חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב נופים:
ישיבה – ברוכין07:05חל”פ
קדומים – אולפנת להב”ה06:50חל”פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון07:00חל”פ
אריאל – אורט יובלים חט”ב / חט”ע עליזה בגין
ברקן – יסודי
07:20חל”פ
יקיר – יסודי / רבבה – אולפנת צביה07:40חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב סלעית:
רמת הכובש – יחדיו07:05חל”פ
בית ברל עמי אסף07:50חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ענב:
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי07:00חל”פ
קדומים – אולפנת להב”ה / בני חיל07:10חל”פ
יקיר – יסודי07:10חל”פ
כרמי דורון – שבי שומרון – ממ”ד07:25חל”פ
שבי שומרון –  ממ”ד07:30חל”פ
אלון מורה – ישיבת אל ארצי06:40חל”פ

 

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב עלי זהב:
רבבה – אולפנת צביה07:10חל”פ
קדומים – אולפנת להבה06:45חל”פ
אלקנה – ישיבת ימ”ה07:00חל”פ
ברוכין – ישיבה07:05ברקנית
יקיר – יסודי07:10חל”פ
יהוד – תיכון / יגאל אלון07:10ברקנית
אריאל – חט”ב יובלי אריאל
ברקן – יסודי
07:20חל”פ
פדואל – שיל”ת07:20ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב עץ אפרים:
אלקנה – ישיבת ימ”ה07:05ברקנית
אלקנה – אולפנת השומרון07:35ברקנית
אורנית – חטיבה07:15חל”פ
שערי תקווה – יסודי רמון07:35ברקנית
שערי תקווה – ממ”ד07:20ברקנית
הוד השרון – מוסינזון / נעמ”ת06:45חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב פדואל:
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי06:50חל”פ
ברוכין – ישיבה07:05ברקנית
לשם- אולפנה07:40ברקנית
קדומים – אולפנת להב”ה / בני חיל07:00חל”פ
רבבה – אולפנת צביה07:10חל”פ
יקיר – יסודי07:00חל”פ

 

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב צופים:
קרני שומרון – ישיבת השומרון / קדומים – בני חיל07:00חל”פ
קרני שומרון – ברקאי07:10חל”פ
קדומים – אולפנת להבה

רבבה – אולפנת צביה

07:00חל”פ
כפר סבא – תיכוניים06:50חל”פ
קרני שומרון – משואה07:05חל”פ
קרני שומרון – לפידים07:20חל”פ
כוכב יאיר –  נוף צורים / חטיבה אילן רמון07:15חל”פ
כוכב יאיר –  קשת / דקל07:25חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב קרית נטפים:
רבבה – אולפנת צביה
קדומים – אולפנת להב”ה
07:20חל”פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי07:20חל”פ
אלקנה –  ישיבת ימ”ה / אולפנת השומרון07:00*ברקנית
יקיר- יסודי – שכונת נופי הדר07:20חל”פ
יקיר- יסודי – שכונה ותיקה-מרכז ישוב07:20חל”פ
יקיר- יסודי – הגבעה המזרחית07:20חל”פ

*07:00 שכונה חדשה 07:05 שכונה ותיקה (נופי הדר)

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב רבבה:
קדומים – אולפנת להב”ה / בני חיל06:55חל”פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון06:55חל”פ
ממ”ד יקיר07:25חל”פ
קרני שומרון – ברקאי07:15חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב רחלים:
קרני שומרון – ישיבה06:40חל”פ
אוהל שילה / אולפנת עופרה / ישיבה עלי07:15חל”פ
כפר תפוח – קדם שומרון07:40חל”פ
אולפנת לשם/עלי זהב07:25חל”פ
רבבה – אולפנת צביה07:25חל”פ
יצהר – ת”ת בן פורת07:15חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ריחן:
עומר / טללי אורות07:30חל”פ
פרדס חנה – אלישבע06:50חל”פ
עין שמר –  גוונים08:10חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב שבי שומרון:
קרני שומרון –  ישיבה07:10חל”פ
יקיר – יסודי07:20חל”פ
קדומים – אולפנת להב”ה / בני חיל07:20חל”פ
יצהר – ת”ת בן פורת07:30חל”פ
אלון מורה – ישיבת אל ארצי06:50חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב שערי תקווה:
אלקנה – ישיבת ימ”ה07:05ברקנית
אורנית – חטיבה07:20חל”פ
אלקנה – אולפנת השומרון07:35ברקנית
שערי תקווה – רמון + ממ”ד –  פנימי07:45-07:30ברקנית
הוד השרון – מוסינזון / נעמת07:00חל”פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב שקד:
חדרה – תיכוניים
פרדס חנה – אלישבע
אור עקיבא – אופק
06:45חל”פ
עומר / טללי אורות07:20 תחנות
07:30 מכולת
07:40
חל”פ
גוונים – עין שמר08:00חל”פ

לנוחיותכם – טלפונים של חברות ההסעה

facebook
שינוי גודל גופנים
ניגודיות