דלג לתוכן העמוד
אינסטגרם
פייסבוק
וואטסאפ למוקד
תשלומים
טפסים
ספר טלפונים
כתובת
08:00-16:00
פקס
03-9367710

סיפורו של מפעל

אי.אר.פי.סי מוצרי גומי ישראליים בע"מ (IRPC) הינה החברה היצרנית המובילה בישראל בתחום מוצרי הגומי.
גומי מתכת לתעשיית הרכב – משאיות קלות וכבדות,
כלי רכב לסוגיו השונים, מוצרים למלגזות וטרקטורים,
צמיגים מלאים למלגזות ומוצרי גומי לתעשיות האחרות.
מוצרי החברה כוללים תושבות גומי,גומי/מתכת, כיסויי אבק לשימושים השונים, C.V.JOINT BOOT.,
בוקסות במגוון רחב מאוד המיוצרות על פי מספר מקורי של היצרן, שירטוט או דוגמא . הכול בהתאם לדרישות הלקוח.
כמו כן, במגוון מוצרי החברה ניתן למצוא צינורות גמישים –לרדיאטורים, דלק, אויר ושמן ,רצועות הנעה ומנוע ,נבות ,מייסבי גלגל ומיכלי עיבוי.

קצת עלינו:

אי.אר.פי.סי נוסדה ופועלת מאז שנת 1948. כיום, החברה מנוהלת ע"י הדור הרביעי ופועלת בשני מרכזי יצור האחד בישראל והשני בקבלנות משנה בתאילנד .מרכז הייצור בישראל מהווה את לבה של החברה ובו עוסקים בעיקר בפיתוח ושיפור מוצרים חדשים, הצוות הניהולי והאדמיניסטרטיבי נמצא בעיקרו בישראל ואילו האתר בתאילנד מיועד בעיקרו ליצור הסדרות הגדולות .
החברה מעסיקה למעלה מ 70 עובדים מקצועיים באתר ששטחו 7,000- מ"ר. אחד היתרונות הגדולים של החברה נעוץ בעובדה שרובם של מרכיבי הייצור כמו יצור תבניות ועיבוד הברזל מתבצע במפעל עצמו. כמו כן, מערך הייצור כולל, בין השאר, מרכז עיבוד CNC לייצור תבניות ושטנצים, מכבשי כבישה מ-50 טון ועד 220 , מכונות הזרקה עם יכולת הזרקה הגדול בארץ של 12 ק"ג, ומערך ערבוב לתערובות גומי של 160 ליטר הכולל מעבדת גומי מתקדמת.
אי.אר.פי.סי מקפידה על שירות לקוחות ברמה גבוהה, באמצעות קיצור זמני אספקה וגישה בלתי אמצעית ללקוחותיה הפזורים בכל רחבי הארץ באמצעות מרכז הפצה מקומי ורשת סוכנים הפרוסה על פני כל הארץ.
החברה מחויבת ליישם טכנולוגיות חדשות כדי להמשיך ולענות על הצרכים המשתנים של לקוחותיה.
לאי.אר.פי.סי יש תקן ISO9002 מוסמך ומייצרת את מוצריה האיכותיים לפי תקנים בינלאומיים. גמישות ניהולית מאפשרת לחברה לספק רמת שירות מלא לקוחותיה בכל ברחבי העולם. עיקר השיווק מיועד לחו"ל בעיקר לשוק האמריקאי לתעשיית רכב הנוסעים והמשאיות.וחלקי חילוף למלגזות.
בישראל אנחנו הספקים עבור U.M.I, צה"ל, חברת "מקורות" – אספקת המים לישראל, מפיצי וולוו ופיאט בארץ. עבור כלי הרכב הכבדים אנחנו ספקים של דן – חברה לתחבורה ציבורית, "מאן" -חברת המשאיות . הצמיגים המלאים למלגזות משווקים לפנצ'ריות מובילות ומוסדות ממשלתיים כמו משרד הביטחון והנמלים. חזון אי.אר.פי.סי היא האמונה במוצר חדשני, תחרותי, איכותי אשר נבחן על פי שביעות רצונו של הלקוח. אנחנו עושים הכול כדי להגשים חזון זה ונשמח לעשות זאת יחד איתך הלקוח .


שעות פתיחה

08:00-16:00