פתיחת גני הילדים ומעונות- עדכון להורים

פתיחת גני הילדים ומעונות- עדכון להורים

 

הורים יקרים,

בעקבות החלטת קבינט הקורונה אתמול בערב, ייפתחו ביום א' הקרוב (18.10.20) בבוקר כל גני המועצה לגילאי 3-6.

המועצה נערכה לפתיחת הגנים השבוע, כאשר סייעות המועצה ניקו והכשירו את הגנים לאחר 4 שבועות של סגר, לקראת חזרתם של הילדים והילדות היקרים.

הגנים יפעלו במתכונת רגילה, ללא קפסולות, החל משעה 07:35 ועד 14:00.

כפי שהיה עד הסגר, אישור בריאות חתום על-ידי ההורים יידרש לשם כניסה לגן, הורים לא יורשו להיכנס לתוך הגן והפרידה תעשה ליד שער הגן, עם מסיכה תוך שמירה על כללי ההתקהלות כמובן.

בהזדמנות זו אני מבקש להודות לצוותי החינוך בגנים על תקופת לימוד חווייתית ומאתגרת מרחוק. ההשקעה שלכן ניכרה וריגשה את הילדים.

צהרונים

שימו לב- הודעה נפרדת על מועד פתיחת הצהרונים תפורסם לציבור ההורים על ידי היישובים / הארגונים המפעילים.

מעונות יום

במקביל לגני הילדים, התקבל גם אישור לפתיחת מעונות היום ברחבי המועצה. יישוביים יכולים אף הם להיפתח החל מיום ראשון – הודעות מסודרות יצאו מיישובי המועצה השונים.

יחד נבטיח שנשאר ירוקים, לא נידבק ולא נצא לבידוד – כדי להימנע מהתפרצות של תחלואה במועצה לאחר החזרה לגני הילדים, אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לנהוג באחריות ובמשנה זהירות, ולהימנע משליחת ילדים לגן כאשר אינם מרגישים טוב, ובמקרה בו אחד מבני המשפחה הגרעינית נמצא בבידוד. לכולנו אחריות להימנע, ככל הניתן, ממצב בו כל ילדי הגן ישלחו לבידוד כתוצאה מחשיפה לחולה.

בעת הזו נדרשת מכולנו אחריות אישית וקהילתית כדי שנוכל להישאר ירוקים ברמזור ולהבטיח את המשך הפתיחה ההדרגתית של מערכת החינוך והעסקים במועצה.

רק ביחד, ננצח את הקורונה.

 

שלכם,

יוסי דגן  

ראש המועצה

 

לפרטים על מצב התחלואה ביישובים השונים בשומרון לחצו כאן

facebook