מתוך הכרה בגודל האחריות המוטלת עלינו אנו באגף החינוך, יחד עם הפיקוח וההדרכה, עם צוותי המעונות והגנים ועם הוועדות הישוביות,  אנו עושים ככל יכולתנו להעשיר את עולמם  של הילדים ולהקנות להם כלים שיהוו מסד להמשך לימודיהם בעתיד.

לרישום לגני הילדים לשנת הלימודים תשפ"ג לחצו כאן

שם ותפקיד טלפון דוא”ל

אווה קריאף - רכזת פרויקטים - קדם יסודי

03-9061126 yesodi@shomron.org.il

אופירה אבי-חי - רכזת שיבוצי כח אדם

03-9066448 hrchinuch@shomron.org.il

בת אל דוד - רכזת שיבוצי כח אדם בחינוך

  hrhinuch2@shomron.org.il

מעיין אדרי - רכזת שיבוצי כח אדם

03-9757634 hrchinuch2@shomron.org.il

ענת מזרחי  - מזכירת מחלקת קדם יסודי

03-9061127 hinuch@shomron.org.il

 

הילדים המתחנכים אצלנו הם מגיל שלושה חודשים ועד היכנסם לבית הספר וחינוכם נעשה במעונות, בגנים הממלכתיים דתיים, ממלכתיים, חינוך מיוחד והמוכרים שאינם רשמיים.

"הגיל הרך" מהווה בסיס לחיי המבוגר העתידי ותוכניות הגיל הרך נגזרות מתוך החזון החינוכי באגף החינוך בשילוב עם הדגשי משרד החינוך. צוות המדור הציב לעצמו מטרה לטפח תרבות של איכות המחייבת שיתוף פעולה עם כל ישוב וישוב על פי צרכיו, תוכניות ויוזמות בכל מוסד על פי נטייתה של מנהלת המוסד והצוות המלווה אותה ועל פי הצרכים היישוביים, יצירת אקלים לומד והכשרת כל צוותי החינוך השייכים למדור.
אנו רואים חשיבות רבה בקידום ההישגים הלימודיים ולכן אנו מתמקדים ביחד עם הפיקוח בהכשרת צוותי החינוך בשיתוף מרכזי העשרה תוך כדי הכשרת הצוות המוביל את המסגרות החינוכיות בתחומים הנוגעים לקידום הילד על פי צרכיו האישיים.
הכשרת הצוותים מתמקדת בפיתוח התחום הרגשי, החברתי והקוגניטיבי , כל גיל בהתאמה לרמתו ויכולותיו.
אנו מאמינים שהילדים של היום הם אנשי הרוח, המדענים ואנשי החינוך של המחר, הם עסוקים בחיפוש אחר פתרונות יצירתיים ופיתוח מיומנויות וכישורי חיים ואנו כמחנכים מחפשים דרך לאפשר להם עשייה ויצירתיות על ידי חשיפתם לסביבה חינוכית תואמת התפתחות, סביבה מאתגרת אשר תיתן להם את הכלים להגשים את שאיפותיהם.

לצפיה בסרטון מסכם של שנה"ל תשע"ח בגני הילדים בשומרון לחצו כאן

אתר מתי"א שומרון

חוזר מנכ"ל – הישארות שנה נוספת

אלרגיה בגן הילדים

תיק גננת שנה"ל תשפ"א