עובדים מצטיינים

עובדים מצטיינים

כחלק מתפיסת ניהול האיכות והשירות במועצה אזורית שומרון, הנהלת המועצה, אגף משאבי אנוש וועד העובדים רואים חשיבות רבה בעידוד המצוינות בקרב העובדים. מבצע בחירת "העובד המצטיין" נועד לבטא את ההוקרה ואת ההערכה של מועצה אזורית שומרון לעובדיה ולהניע לקידום המצוינות באיכות ובשירות.

במסגרת התהליך נבחרים ארבעה עובדים מצטיינים ע"פ קבוצות המגזר הבאות:

 • עובדי בתי ספר (עובד אחד)
 • עובדי גני ילדים (עובד אחד)
 • עובדי מטה (שני עובדים)

שמות העובדים שעומדים בקריטריונים הנדרשים, מוגשים להכרעת הוועדה ואלו מבניהם אשר נבחרים כמצטיינים, זוכים בפרס כספי, תעודת הצטיינות והוקרות נוספות. ההכרזה על העובדים המצטיינים נערכת כמידי שנה בטקס הרמת כוסית חגיגי בערב חג הפסח.

 • תקנון בחירת "עובד מצטיין"
  1. זכאים להיבחר עובדי המועצה, בעלי ותק של 3 שנים ויותר, למעט עובדים בחל"ת (חופשה ללא תשלום), חברי ועדת "העובד המצטיין", מנהלי אגפים, מנהלי מחלקות, עובדים המועסקים בשכר בכירים, עובדים אשר קיבלו "דרגה אישית" ב– 3 שנים האחרונות ועובדים שנבחרו ב- 5 שנים האחרונות כעובדים מצטיינים.
  2. העובדים המצטיינים ייבחרו בהתאם לשכלול ציונים עפ"י הר"מ: 60% המלצת מנהל אגף ו-40% המלצת הוועדה.
  3. הרכב וועדת מצטיינים: מנכ"ל המועצה, מנהלת אגף משאבי אנוש, ויועמ"ש המועצה.
  4. הגשת המלצה לעובד מצטיין תתבצע על פי הערכת עמידה בקריטריונים הנ"ל:
  • גילה ידע מקצועי בביצוע תפקידו
  • טיפל במיומנות וביסודיות בביצוע תפקידו
  • הפעיל שיקולי איכות וחסכון בביצוע תפקידו
  • ביצע בקרה, הפקת לקחים ותיקון טעויות
  • גילה ראיה מערכתית ומשלבת
  • גילה אכפתיות והדהות עם תפקידו ופעל למימושן
  • גילה מחויבות לקידום האיכות והמצוינות
  • הקפיד על ביצוע ההוראות המחייבות בבצוע תפקידו
  • הקפיד על כללי אתיקה
  • יצר אווירת עבודה חיובית
  • יצר קשרי עבודה ושיתוף פעולה טובים בקרב חבריו
  • יצר קשרי עבודה ענייניים עם לקוחות פנים וחוץ
  • הקפיד על קשרי עבודה טובה עם עמיתים וממונים
 • עובדים מצטיינים לשנת 2017

  עובדת מצטיינת מטה: אלקיים אתי, בודקת תוכנות, אגף הנדסה

  לוקחת משימות על עצמה ללא חשש יש לה מוסר עבודה גבוה ממש. מקצוענית, חוקרת ושואלת שאלה אם קולמבוס לא היה מגלה את אמריקה – היא הייתה מגלה. עומדת בזמנים מאירת פנים אכפתית ומגדילת ראש – פשוט אין מילים. לחבריה לעבודה נרתמת לעזור אותה אף אחד לא יכול לעצור. יש לה רעיונות והצעות איך לשפר איתה העתיד נראה טוב יותר!

  עובדת מצטיינת מטה שטח: קרן פרייזלר, עובדת סוציאלית, אגף הרווחה

  מקצועית זו לא מילה!!!! בתוספת מסירות , לב ונשמה גדולה. שום מכשול  או כל בעיה שעולה אינה קשה עבורה. תהפוך עולם ומלואו להביא מזור ופתרון לכל סוגיה. היא מהווה סמל ודוגמא ומקור לגאווה !!! 

  עובדת מצטיינת גנ"י, לבנה פירנסיה, גן שיטה פדואל 

  ההגדרה עובדת מצטיינת מדויקת וכל כך נכונה לגביה. מסורה, חרוצה, יצירתית, בעלת ראש גדול. מגייסת את כל בני ביתה ומרצה לטובת קידום עבודתה עושה הכל מתוך נעם, שלווה ושליחות. אשרינו שזכינו בעובדת כזו

   

  עובדת מצטיינת בי"ס, חנה יעקבי, מזכירת בי"ס אלון מורה בנות

  היא שם דבר בבית הספר. אכפתית, מסורה, מקצועית, ודייקנית. מטה אוזן קשבת לכולם והמנוע האמתי לרוח של בית הספר. משמעותית מאוד לתלמידות ולצוות אשרינו שזכינו!

 • עובדים מצטיינים לשנת 2016

  עובד מצטיין מטה שטחברוך חלאעובד שטח במחלקה הטכנית, אגף שפ"ע

  ברוך אמין, אכפתי, לויאלי ובעל רצון טוב לעשייה. מבצע מטלות ומשימות במיומנות וביסודיות. מגלה מסירות ונכונות רבה במילוי תפקידו. משרה אוירה חיובית ויחס אדיב ולכן הוא אהוד מאוד על כלל עובדי המועצה. תודה על היותך חלק חשוב מצוות העובדים במשך שנים רבות. אבל הכי חשוב תודה על היותך חבר אמיתי.

   

  עובדת מצטיינת מטהעדנה מלר, פסיכולוגית במחלקת הישרות הפסיכולגי, אגף חינוך

  עובדת ללא לאות ימים כלילות ועושה זאת עם כל הלב והנשמה. נותנת את כל כולה למי שמבקש, מייעצת ומכווינה בסבלנות אין קץ. את עצתה כולם מקבלים באהבה, והיא כל כולה למען הפרט והקהילה. על כל התחומים שרובנו מהם מתרחקים, היא מסתערת בחרדת קודש. הכל נעשה בצללים, בצניעות, ענווה והמון תחושת שליחות. מוקירים אותך על מי שאת ועל העשייה המבורכת תודה על תרומתך הרבה.

   

  עובדת מצטיינת גנ"יגליה תורג'מן, סייעת בגני ילדיםאגף חינוך

  היא אחראית, מסורה, מלאת אהבה מהווה דוגמא אישית לכל ילד וילדה. זמינה וקשובה בכל רגע נתון לילדים להורים ולצוות. נותנת מעצמה ככל שיכולה לטובת הגן, דואגת תמיד לכל פרט ופרט שהכל יהיה מושלם. מתייצבת בעבודה לפני הזמן. לוודא שהכל נעים, מזמין ומוכן, מפיצה תחושה של בית וריח אהוב ומוכר בכל עת ומתמודדת עם כל האתגרים הרבים שעומדים לפתחה ברגישות ובמקצועיות רבה. בעלת לב זהב, אכפתית ורגישה, עם ראש גדול והמון רצון לתרום.

   

  עובדת מצטיינת בי"סאסתר כחלאני, מזכירת בי"ס, אגף חינוך

  היא דוגמא ומופת למסירות בעבודה, בחן ובשלווה מקבלת את פני התלמידים והעובדים ומשרה אוירה שמחה ונעימה על כל הילדים. בעין טובה באכפתיות ובאהבה דואגת לכל, ממענה להורים, לצוות ולכל באי בית הספר ועד דאגה לרווחת המורות, ימי הולדת, ניקיון ואסתטיקה וחן. דורות של תלמידים הורים ומורים זוכרים אותך לטובה ומאחלים לך עוד שנים רבות של עשיה בבית הספר ובחוג המשפחה מתוך בריאות, נחת והרבה שמחה!

 • עובדים מצטיינים לשנת 2015

  עובדת מצטיינת עובדי שטח: מורשה פרוינד עובדת סוציאלית, אגף שירותים חברתיים

  תמיד בראש החץ של שינוי ותנופה. לעולם אינה מתעייפת,  מלאת יצירתיות ואמונה  ביכולת ובזכות של כל אחד להגיע לפסגה! שנים מקדמת ומעצימה את תחום עיסוקה  ברוח של יציאה מתלות לעצמאות ונתינה. וכבר כיום ובזמן קצר,  לקוחותיה הופכות למובילות  ועם כוחות של שינוי וצמיחה  לעצמן ולחברה כולה.

   

  עובדת מצטיינת מטה: יערית מתנה, רכזת נוכחות עובדים, אגף משאבי אנוש

  היא בעלת אוזן קשבת ויחס אוהד עם חיוך השובה כל לב. תמיד פנויה לכל משימה הנקרית בדרכה ועושה זאת ללא בעיה כדי לסייע לכל עובד במועצה. מסורה לתפקידה ומוכן להירתם בנחת ובצניעות לכל משימה.

   

  עובדת מצטיינת גנ"י: חנה עובדיה, סייעת בגני ילדים, אגף חינוך

  היא בעלת לב זהב, אכפתית ורגישה, מהווה דוגמא אישית לכל אחת ואחת. מצליחה תמיד לקרוא את המפה מסביב, לנתח אותה ולהפיק לקחים מועילים לכולם. תמיד היא מתייצבת בעבודתה לפני הזמן. לוודא שהכל נעים, מזמין ומוכן,  ומפיצה תחושה של בית וריח אהוב ומוכר. עובדת ברמה ומקצועיות,  ודואגת לכל פרט שהכל יהיה מושלם, וגם כשהיא לא נמצאת היא תמיד שם. ומתמודדת עם כל האתגרים הרבים שעומדים לפתחה  ברגישות ובמקצועיות רבה. בעלת לב זהב, אכפתית ורגישה,  עם ראש גדול והמון רצון לתרום.

   

  עובד מצטיינת בי"ס: אהרון תם, אב בית בי"ס, אגף חינוך

  כשהוא לסביבה מגיע מיד נשמע את קולו מריע. תמיד משתדל להיות מקצועי בכל תחום, אוהב ללמוד כל דבר ולהגיע לעקרון,  ולכל בעיה הוא ימצא פתרון. כל משימה בין קלה ובין סבוכה, תמיד תתבצע תוך כדי חיוך. אדם אמיתי וישר ואת שיש לו על הלב לא יחשוש לומר. בלעדיו בית-הספר הוא משהו אחר וביום החופשי כולם מרגישים כמה הוא חסר.

   

  יקיר מועצה לשנת 2015:  יהושוע עמרני, חשמלאי, מחלקה טכנית, אגף שפ"ע

  במשך שנים רבות הוא משרת בנאמנות, באדיבות ובמסירות את יישובי השומרון  ומשרדי המועצה ודואג תמיד לאור גדול. זה הרגע והזמן לומר לו – תודה. על הירתמות וההשקעה, על המסירות,  ההקרבה והטיפול בכל נושא. תודה על הנכונות לסייע תמיד, להקשיב ולגלות סבלנות, על המסירות וההקרבה לתת שירות, על חשיבה מחוץ לקופסה ומוטיבציה המעוררת הערצה. ועל כך שבכל עת הוא תמיד נענה לבקשות  גם בשעות לא שגרתיות.

 • עובדים מצטיינים לשנת 2014

  עובדת מצטיינת עובדי שטח: אפרת בן שלומי, עובדת סוציאלית, אגף שירותים חברתיים

  אין כמוה מקצועית ומסורה לטובת כל ילד, נער בסיכון ובכל בעיה. ביום ובלילה היא דרוכה,  רגישה ופנויה מקצועית. אין דבר העומד בדרכה כדי להציל ולתרום לכל ילד וילדה במצוקה. טוב שתדעו כי אפשר לישון בבטחה כי היא נמצאת שם  ותשמור את ילדינו מכל פגע וצרה.

   

  עובדת מצטיינת מטה: נאוה בן משה, עובדת זכאות, אגף שירותים חברתיים

  היא מקצועית ומוכשרת ברמה גבוהה. יד ימין חשובה לכל מנהל, מדריך ועובד במחלקה. שולטת ללא עוררין בכל רזי המחשוב ומהוה חוליה חשובה להטמעה, לקידום האגף והשבחת השרות לאוכלוסייה. פנויה היא לכל משימה ושום מכשול לא יעמוד בדרכה והכל, בכדי לסייע לעובד, למשפחה ולמצות כל זכות ועזרה.

   

  עובדת מצטיינת גנ"י: אילה מזל מעטוף, סייעת בגני ילדים, אגף חינוך

  היא עובדת מיוחדת באישיותה. מקרינה חום ואהבה לילדים ולסובבים אותה. תמיד דואגת שיהיה נעים ונקי בכל פינות הגן ובחצר. מסירותה ואחריותה באה ליידי ביטוי גם בעבודת צוות למופת, עם כל הגננות איתן עבדה לאורך השנים. השקעתה בגן וסיועה משרה על הגן אווירה של רוגע ועשייה חינוכית עשירה.

   

  עובד מצטיינת בי"ס: איתן ברט, אב בית בי"ס, אגף חינוך

  לאורך כל השנים​, בית הספר שימש עבורו כבית שני. הוא מסור לתפקידו ומוכן להירתם בנחת ובצניעות לכל משימה.  נוכח בבית הספר בשעות לא שגרתיות ונכון תמיד לכל "הקפצה". ובנוסף, מהווה מודל ודוגמא למסירות, עקביות, ורצינות בעבודה.

   

  יקיר מועצה לשנת 2014: אתי רוזנבלט, רכז ולוגיסטיקה, מחלקה תפעול, לשכה

  למי מגיע יותר ממך ברכות ואיחולים  על שאת הכוח שלך מעבירה לאחרים, למרות כל המשברים. את חזקה, אמיצה ואותנו מלמדת אמונה בכוח הרצון וגבורה במלחמה כפויה. מאחלים לך רפואה שלמה ואתנו שנים להיות. את כולם את אוהבת ולפעמים גם צועקת . נאחל לך להאריך שנים עם בן זוגך  בבריאות איתנה. אנו מביעים בך תמיכה, כי לך מגיעה הערכה.

   

facebook
שינוי גודל גופנים
ניגודיות