נבחרי שירות מועצתיים

נבחרי שירות מועצתיים

 • מצטייני שירות לשנת תשע"ז

  מצטיין שרות אגף שפ"ע – קלמה אברהם
  כשכולם עוד חולמים על תחילת היום, הוא כבר באמצע העבודה. כבר למעלה מ 15 שנה, בערבי חג ושבת, חול המועד וגם בסתם יום של חול, בימי השלג וסערות, ובימי החום והשרב. הוא נותן שירות למפעלי אזור התעשייה והסביבה, לניהול קליטת האשפה והגזם וטיפול בהם להעברת לתחנות קצה. ובעיקר עוזר מאחורי הקלעים לתפקוד מערך פינוי האשפה והגזם במועצה. הוא משרה אופטימיות וביטחון לכל הסביבה בידיעה שהכל בסדר ושיש תמיד על מי לסמוך.

  מצטיינת שרות אגף הנדסה  – שמעה בתיה
  נותנת שירות לכל אחד ואחת בחסד ומגדילה ראש בכל תחום אחריות. בעלת תודעת שירות גבוהה, וביחסי עבודה טובים עם עמיתיה והממונים עליה. מסבירה פנים לכולם ויוצרת אווירת עבודה חיובית. מבצעת את עבודתה במסירות, מגלה יוזמה ויצירתיות. מגלה מחויבות לקידום האיכות והמצוינות ומקפידה על כללי האתיקה.

  מצטיינת שרות אגף משאבי אנוש  – אוחיון שירן
  בעלת אוזן קשבת ויחס אוהד עם חיוך השובה כל לב. תמיד פנויה לכל משימה ועושה זאת ללא בעיה בכדי לסייע לכל עובד או עובדת במועצה. מסורה לתפקידה ומוכנה להירתם בנחת ובצניעות לכל משימה. הצטיינות אינה תלויה רק בעבודה עצמה אלא גם בדרך ארץ וכבוד לסביבה, ועל כך את ראויה להיות מצטיינת שירות על עבודה ללא לאות.

  מצטיינת שרות אגף החינוך – זוהר רותי
  מסייעת לכל דורש ומשתפת את כולם בידיעותיה המקצועיות ובניסיונה. מסייעת בתחומים רבים שאינם בתחום אחריותה הישירה ומתגייסת לכל משימה אגפית ומועצתית. בעלת תודעת שירות גבוהה ומבצעת את עבודתה במסירות. מגלה יוזמה, יצירתיות, חיסכון, ייעול ושיפור בנהלי עבודה. ומגלה מחויבות לקידום האיכות והמצוינות.

  מצטיינת שרות אגף הרווחה – דגן דקלה
  היא דמות מובילה במקצועיות, מסירות ואחריות רבה לכל פרט ולכל משפחה. ראש חץ להובלת תכנית ייחודית של קידום וצמיחה של הורים ומשפחה. מצליחה ליצור קשרים עמוקים ומשמעותיים עם כל גורמי הקהילה שעימם היא במגע. וכולם נלחמים בכל שנה לבל נעיז להחליפה. היא סמל ומופת לעו"ס משפחה במיטבה.

  מצטיין שרות אגף כספים – פינץ יוסי
  בעל קשרי עבודה ושיתוף פעולה טובים עם עמיתיו והממונים עליו מסביר פנים לכולם, ויוצר אווירת עבודה חיובית. הוא מבצע את עבודתו במסירות, מגלה יוזמה, יצירתיות, חיסכון, מייעל ומשפר את נהלי העבודה. ומייצג בכבוד את האגף והמועצה.

  מצטיין שרות אגף בטחון – יהושע חגי
  במסגרת תפקידו הוא נדרש לתפקוד ביום ובלילה באחריות על ביטחון יישובי מרכז השומרון באירועים ביטחוניים, תרגול ואימון הישובים. בנוסף על כך אחריות כלל מרכיבי הביטחון בשומרון נמצאת על כתפיו מהאחזקה השוטפת ועד תכנון והקמת פרויקטים רבים בשנים האחרונות. הוא סוס דוהר המבצע את תפקידו במרץ, באחריות גדולה ובמסירות בתחום כה חשוב.

  מצטיינת שרות לשכה – מימון ולרי
  נותנת שירות בחיוך חם לכל עובד ותושב בעלת מאור פנים ומשתדלת לעזור לכולם מעל ומעבר בכל דבר.

  מצטיין שרות מתנ"ס – גודמן מוטי
  הוא נעים הליכות ומשלב בעבודתו צניעות עם מקצועיות. מלווה את תחום הנוער במעל לכ-2 ישובים והצליח תוך זמן קצר ליצור קשרי אמון עם הנהגות הישובים, רכזי הנוער והכי חשוב – עם הנוער בכל ישוב. יוזם אירועים לכלל הנוער השומרון, מייצר שיתופי פעולה בין המחלקות השונות ותמיד מוכן לסייע לכל עובד הזקוק לעזרה וסיוע!

 • מצטייני שירות לשנת תשע"ו

  מצטיין שרות אגף שפ"ע – לוי אבי
  היא מסורה ועובדת ללא ליאות על מנת לשרת את מוסדות החינוך תוך קשר הדוק וחיובי עם עמיתים וספקים. פועלת בשיתופי פעולה בין אגפיים ומובילה תהליכי ייעול ושמירה על נהלי עבודה מסודרים. משרה אוירה חיובית ונמצאת בקשר טוב עם עמיתיה ומנהלי האגף.

   

  מצטיין שרות אגף הנדסה – פולקשט יפים
  מוותיקי עובדי המועצה, עובד במועצה 25 שנה ואחראי על בינוי של מאות פרויקטים לאורך שנים אלו. הזיכרון הארגוני הרב שלו הוא אחד הכלים החשובים באגף ההנדסה. בימים אלו מתכלל ומקדם עשרות פרויקטים להמשך הבינוי של השומרון החל ממעונות וגני ילדים דרך עשרות שכונות ובתי ספר ועד מועדונים לקשיש ובמקביל זמין שרותי ומחייך לכל מזכיר, יזם, אגפים שכנים וחברים לצוות במועצה. מקבל הרבה תשבחות על מענה נעים, בסיורים בשטח ועצות טובות מניסיונו הרב והמקצועי. מודים לך על עבודתך המסורה, תושבי השומרון, החברים האוהבים באגף וההנהלה.

  מצטיינת שרות אגף החינוך – ישראל כהן אביבה
  היא מסורה ועובדת ללא ליאות על מנת לשרת את מוסדות החינוך תוך קשר הדוק וחיובי עם עמיתים וספקים. פועלת בשיתופי פעולה בין אגפיים ומובילה תהליכי ייעול ושמירה על נהלי עבודה מסודרים. משרה אוירה חיובית ונמצאת בקשר טוב עם עמיתיה ומנהלי האגף.

  מצטיינת שרות אגף הרווחה – אדרי איריס
  את מועדונית אבני חפץ מנהלת באהבה, מתחילה את היום בחיוך גדול ומקבלת כל אחד ואחת  בחיבה. הדאגה והנתינה הם בראש מעיינה, כיצד לקדם ולהעשיר כל ילד לכיוון של הצלחה, בלמידה ולא פחות לחיי חברה ומשפחה. בכל יום ושעה מוצאת עוד רעיונות של העשרה וחוויות של צמיחה. עליה נאמר אם השנה !!!!!

  מצטיין שרות אגף כספים – בר רונית
  מקבלת כל תושב בחיוך ובחביבות. קשובה, סבלנית, אדיבה ומקצועית. בוחנת כל דבר בדקדקנות ומקפידה על הפרטים בדייקנות. מוציאה מהכל את המיטב, והכל למען התושב. והתושבים מודים, מעריכים ומפרגנים גם בעל פה וגם במכתבים. אז אתם יודעים מי זו כבר?

  מצטיינת שרות אגף בטחון – שמעוני איריס
  מבצעת את עבודתה במאור פנים לכל פונה, אם באגף אם במועצה, גורמים חיצוניים ותושבים. חשוב לה השם הטוב של המועצה והיא פועלת בלויאליות אל מול גורמים חיצוניים גם כאשר מדובר במקרים שלא באחריותה באופן ראוי לציון. מסירותה לעבודה באה לידי ביטוי בשעות העבודה וגם לאחריה בלי חשבון. יודעת לעבוד במצבי לחץ ומבצעת משימות באופן יסודי אך תמיד חותרת לעבודה מסודרת וסדורה ולא בכיבוי שריפות. אנו שמחים לבחור בה כנבחרת שירות של אגף ביטחון לשנת תשע"ו.

  מצטיינת שרות לשכה – טיאנו אדית
  היא נרתמת לכל מטרה ותמיד נכונה לסייע עובדת מתוך הנשמה, ובכל מקרה בכל מה שתתבקש לעשות, היא תיתן את כל כולה.

  מצטיינת שרות מתנ"ס – נדב ג'ורג'ט
  מנהלת כבר שנים רבות את תחום הנהלת חשבונות במתנ"ס ולאחרונה גם באגף יישובים מתנ"ס. אשת מקצוע, דיוק וסדר, מלאת נשמה ותודעת שרות, ללקוחות מהיישובים ולא פחות חשוב- לעמיתה לעבודה. ידועה כפסיכולוגית של כולנו, אפשר לדבר אתה על הכל. היא דואגת לכולנו כמעט כמו לנכדים שלה. בשנה האחרונה מוזגו המתנ"ס ואגף יישובים לאגף מנצח אחד, והיא הוותה נדבך משמעותי ואופטימי בחיבור הראוי והמתבקש.

   

 • מצטייני שירות לשנת תשע"ה

  מצטיין שרות אגף שפ"ע – אוזן יצחק
  עובד וותיק העובד במספר תפקידים שונים, תמיד בחיוך, תמיד עם רצון לעזור ולסייע ככול שניתן לרווחת התושבים. מסירות והשקעה הן חלק מהאדם הגדול (מאוד) עלה והצלח! ישר כוח!

  מצטיין שרות אגף הנדסה – אסרף לואיסה
  מיד מבינה עניין, מוסרת מידע אמין ומדויק ותמיד משתדלת לפתור במקצועיות כל צרה ובעיה. במשרד שלה תמיד הכל מסודר ומתוקתק כל מסמך ותיק במקומו והאווירה נעימה ורגועה לצד המון נתינה ועשיה. היא שלנו והיא בהחלט סמל ודוגמא לנתינת שירות מכל הלב והנשמה!!!

  מצטיינת שרות אגף החינוך – יהושע דקלה
  נענית למתן שירות מול עובדי האגף, בתוך המועצה ומול התושבים. ערנית לנעשה סביבה ולצרכים של כולם. נכונה לתת מענה בשעות שמעבר לשעות הנדרשות ועובדת מתוך שליחות.

  מצטיינת שרות אגף הרווחה – מתתיהו פרי
  עובד במסירות ומקצועיות אין קץ ביום ובלילה ובכל עת. שותף הוא לכל משימה באגף ועם כל אחד מעובדי המועצה. תמיד נכון לסייע ולעזור ולעבור כל מחסום כדי לקדם ולהעצים את המשפחה והקהילה.

  מצטיין שרות אגף כספים – כלף ברק
  החל את עבודתו במועצה כפרילנסר לפני כעשור, ומאז זרמו מים רבים ותמורות בעולם עליו הוא אחראי. יוזם תהליכים,  מסייע ותומך, בכלי עבודה טכנולוגיים וחומריים לכלל עובדי המועצה. העלה את המועצה כמה כיתות,  וכמה כיתות עוד לפניו, זמינותו חיונית,  אדיבותו חיובית ופתרונות מהירים ומערכתיים הינם המפתח להמשך ההצלחה.

  מצטיינת שרות אגף בטחון – ממאליה אביאל
  בזכותו כל תושב בשומרון יכול להרגיש בנוח. אליו יגיעו מתנדבים רבים מהקפצה תוך דקות ספורות לטיפול (כנראה בנסיבות לא משהו). אחראי על מקצועיותם והפעלתם של כ-175 מתנדבים. וכעת לאחר פרויקט שיזם, גם תושבים הפכו למקצוענים.

  מצטיינת שרות מוקדניות – ריינוס תמר
  נותנת מענה ושירות לתושבים הפונים בכל נושא. לעיתים אסרטיביות ולעיתים מקשיבה ורגישה. פועלת באופן מקצועי, מרשים ומעורר הערכה רבה.

  מצטיינת שרות לשכה – לויפר בקי
  בחיוך ובמסירות עונה לכל עובד ותושב. עובדת שעות נוספות על מנת לתת את השירות הטוב ביותר לכל אחד ואחת. מסודרת ומאורגנת עד הפרט האחרון.

  מצטיינת שרות מתנ"ס – חדשי יונת
  עושה לילות כימים במסירות ובנועם אין קץ. פרצה דרך בתחומה ומאחדת תחת פעילותה שותפים רבים מיישובי המועצה ומהווה מרכז הדרכה מהלך עבור כל עובדי בסביבתה ומפתחת חומרי הדרכה חדשניים ומקוריים בתחום עיסוקה

  מצטיינת שרות אגף ישובים – פנחס אדוה
  עובדת במסירות עד אין קץ לקידום פעילות האגף, מסבירה פנים לכל דורש, במועצה ומול התושבים. בנחמדות ונועם ההליכות היא לא תעזוב נושא עד שהוא יסתיים, ותמיד על הצד הטוב ביותר.

   

 • מצטייני שירות לשנת תשע"ד

  מצטיין שרות אגף שפ"ע – שמעון מורדכייב
  הוא אחראי, מסור ואכפתי. שהוא בשטח כולם רגועים. תמיד דואג לצוות, לרכב וכמובן, שהעבודה תנהל בצורה הטובה ביותר. לעולם לא  ישאיר  את השטח  ללא  מענה – לשם כך, יגיע לעבודה גם ביום שישי.

  מצטיין שרות אגף הנדסה – רן בן ישראל
  היכן שצריך תמיד יחשוב על פתרון יצירתי – כיצד לעמוד במשימה. יסגור כל נושא עד הפרט האחרון, נשאר תמיד בעבודה, גם שכולם כבר הלכו לישון. מדבר באופן ישיר, לא מעגל פינות ותמיד יציף כל מה שצריך.  ובקיצור – איש שירות לתפארת.

  מצטיינת שרות אגף החינוך – מזרחי ענת
  מבצעת את תפקידה מתוך כבוד ותחושת שליחות עם הרבה סבלנות לכלל הפונים ונותנת מענה מקצועי לפניות השונות. מגלה מסירות, יוזמה ואחריות רבה בעבודתה היא חרוצה, שקדנית ואשת צוות יצירתית. מהווה עוגן מרכזי באגף – התברכנו מכושר ההתמדה שלה, מגישתה החיובית וממאור פניה.

  מצטיינת שרות אגף הרווחה – שרית נדב
  היא נאמנת מחשוב ואחראית להזמנות ותשלומים לספקים. היא מצטיינת במתן שרות אדיב ומכבד ותמיד עם מאור עיניים לכל פונה שנזקק לשירותי האגף. כמו כן היא משמשת יד ימין חשובה ביותר לכל עובדי האגף וכל זאת, עם אחריות ומסירות רבה. אנו גאים בהשתייכותה לאגף.

  מצטיין שרות אגף כספים – טל עמרם
  הוא עובד בדרכו, צנוע ושקט, אך במעשיו ותרומתו החיוביים הוא בולט, שנים רבות תורם הוא למועצה ולתושביה, במסירות, השקעה ואכפתיות שלא מובנת מאליה, יצירתיות רבה בפתרון בעיות, היא חלק ממנו ולכך רבות הראיות, נאחל לו חיים ארוכים, יפים ובריאים, לטובת המועצה, העובדים והתושבים.

  מצטיינת שרות אגף בטחון – רונן אלישבע
  מבצעת את עבודתה מתוך אכפתיות ודאגה כנה, למתן מענה לכל גורם הנתקל בבעיה. בעבודתה, רותמת את חבריה באגף וגם במועצה ע"מ לתת את השירות המיטבי לגורמים השונים. ועל-כך, ראויה היא  לציון לשבח.

  מצטיינת שרות מוקדניות – צבי רותי
  עובדת במסירות רבה ועושה את הכל בכדי לתת לתושב את המענה הנכון והמתאים והכל ברוח טובה ובמקצועיות רבה

  מצטיינת שרות לשכה – חלה סיון
  עובדת ביום וגם בלילה בחריצות ובמסירות יוצאות דופן וזאת אף ביחס לסטנדרטים של מוא"ז שומרון. כל פניה, בקשה או משימה מטופלת על ידה בחריצות והכל בחיוך רחב שהפך כבר לסימן היכר – מול השר, מנהל האגף או תושבת שמגיעה בדמעות. משמשת בחריצותה ובמידותיה האישיות דוגמא ומופת למצוינות ושירות.

  מצטיינת שרות מתנ"ס – תחיה בן יצחק
  הגיעה אלינו לפני כשנתיים אך נראה שהיא פה כבר רבות בשנים. מגיעה היא בכל בוקר ראשונה לעבודה וצוללת היישר לתוך עולם המספרים. לכולם היא עונה בסבלנות, אך יודעת להיות תקיפה וסוערת. סלט לכולם היא עושה במומחיות, ועל אוירה טובה בצוות היא שומרת. לכל מזכיר שולחת פירוט שוב ושוב של הסלים ושאר ההעברות ולכל העובדים, משמשת היא דוגמא לעבודת מקצועית ללא כל פשרות.

facebook
שינוי גודל גופנים
ניגודיות