זמני יציאת הסעות תלמידים – שנה"ל תשע"ט

זמני יציאת הסעות תלמידים – שנה"ל תשע"ט

* שימו לב: השעות הן שעות תחילת האיסוף בכל ישוב

* עפ"י חוזר מנכ"ל אין הסעות לשעת אפס, ותחילת הלימודים היא 8:00.

יתכנו שינויים – נא בדקו עדכונים לקראת תחילת שנת הלחמודים

 

לקבלת זמני יציאת הסעות לבתי הספר בחרו את הישוב המבוקש:

 

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב אבני חפץ:
לבתי הספר שעת יציאה מבוצע ע"י
מההר לעירוני (ישיבה/ברקאי/להבה/צביה) 06:50 חל"פ
איתמר – מרכז יום 08:20 חל"פ
יקיר- יסודי 07:00 חל"פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי 06:55 חל"פ
קדומים – אולפנת להבה / צביה / בני חיל 07:00 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב איתמר:
קדומים – אולפנת להבה
קרני שומרון – ישיבת השומרון
רבבה – אולפנת צביה
06:50 חל"פ
אלון מורה – נחלת צבי בנות 07:30 חל"פ
אלון מורה – ישיבה תיכונית / נחלת צבי בנים 07:20 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב אלון מורה:
קדומים – אולפנת להבה
קרני שומרון – ישיבת השומרון
רבבה – אולפנת צביה
06:50 חל"פ
אלון מורה – נחלת צבי בנות 07:30 חל"פ
אלון מורה – ישיבה תיכונית / נחלת צבי בנים 07:20 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ברוכין:
קדומים – אולפנת להבה/ בני חיל 07:10 חל"פ
רבבה-אולפנת צביה 07:20 חל"פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון 07:10 חל"פ
יקיר- יסודי 07:25 חל"פ
פדואל – יסודי- כל התחנות 07:20/07:40 ברקנית
לשם- אולפנה 07:40 ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ברקן:
יקיר – יסודי 07:40 חל"פ
אלקנה – אולפנת השומרון / ישיבת השומרון 07:00 ברקנית
מעלה אפרים – ירדן 07:15 חל"פ
אריאל – אורט יובלים (חט"ב + חט"ע + עליזה בגין) 07:35 ברקנית
קרני שומרון – ישיבת השומרון 07:10 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב הר ברכה:
קדומים – אולפנת להבה/בני חיל
קרני שומרון – ישיבת השומרון
רבבה – אולפנת צביה
06:50 חל"פ
ממ"ד יקיר 06:50 חל"פ
גבעת רונן 07:25 חל"פ
אלון מורה – נחלת צבי בנות / נחלת צבי בנים 07:25 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חוות גלעד:
קדומים – נחשון בנים 07:15 חל"פ
הר ברכה – אולפנה 07:15 חל"פ
יקיר – יסודי 07:15 חל"פ
שבי שמרון – יסודי 07:40 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חוות יאיר:
קרני שומרון – ישיבה 06:55 חל"פ
ישיבה – ברוכין 07:05 חל"פ
קדומים – להבה 07:00 חל"פ
רבבה – אולפנת צביה 07:40 חל"פ
יקיר – יסודי 07:35 ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חיננית:
שדה יעקב 06:25 חל"פ
עומר 07:45 חל"פ
טללי אורות 07:45 חל"פ
גוונים – עין שמר 08:00 חל"פ
עפולה – ישיבת יהודה 06:50 חל"פ
חדרה – תיכונים
פרדס חנה – אלישבע
אור עקיבא – נתיבות דרור
06:40 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב חרמש:
אופק – אור עקיבא
חדרה – תיכוניים
06:50 חל"פ
עומר / טללי אורות 07:30 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב טל מנשה:
חדרה – תיכוניים 06:40 חל"פ
עפולה – ישיבת יהודה 06:50 חל"פ
פרדס חנה – אלישבע

אור עקיבא – נתיבות דרור

06:40 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב יצהר:
יצהר רבבה – אולפנת צביה 06:50 חל"פ
  רבבה – חן השומרון / יקיר- יסודי 06:50 חל"פ
  אלון מורה – נחלת צבי בנים 07:25 חל"פ
  אלון מורה – נחלת צבי בנות 07:25 חל"פ
יצהר-גבעות אלון מורה – נחלת צבי בנים בנות 07:15 מטיילי א"מ
  יצהר – גנים 07:40 מטיילי א"מ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב יקיר:
קרני שומרון – ישיבת השומרון 07:00 חל"פ
קדומים – אולפנת להבה / בני חיל 07:05 חל"פ
אריאל – אורט יובלי אריאל 07:25 חל"פ
ברוכין – ישיבה 07:10 חל"פ
רבבה – אולפנת צביה 07:40 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב כפר תפוח:
קדומים – אולפנת להבה
קרני שומרון – ישיבת השומרון/ברקאי
06:50 חל"פ
שילה – אוהל שילה 07:05 חל"פ
ברוכין – ישיבה / עלי זהב- אולפנה 07:15 חל"פ
אלון מורה – נחלת צבי בנות 07:10 חל"פ
אריאל – אורט יובלי אריאל 07:35 חל"פ
רבבה – אולפנת צביה / יקיר- יסודי 07:20 חל"פ
גבעה – נחלת צבי בנות – אלון מורה 07:10 ברקנית
גבעה – גנים + בי"ס קדם מטרו אפק
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב לשם:
קדומים – אולפנת להבה 06:55 חל"פ
רבבה – אולפנת צביה 07:15 חל"פ
ברוכין – ישיבה 07:00 ברקנית
פדואל –  יסודי 07:30 ברקנית
יקיר – יסודי 07:20 ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב מבוא דותן:
חוות עמק דותן (עד לישוב) 07:00 חל"פ
עומר/טללי אורות 07:20 חל"פ
חדרה – תיכוניים
פרדס חנה – אלישבע
אור עקיבא – נתיבות דרור/אופק
06:40 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב מגדלים:
אריאל-  נחשונים/יובלי אריאל / תפוח- יסודי קדם שומרון 07:20 חל"פ
שילה- אוהל שילה/ עלי- ישיבה 06:50 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב מעלה שומרון:
מעלה שומרון קדומים – אולפנת להבה  / בני חיל 07:20 חל"פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי 07:00 חל"פ
  קרני שומרון – משואה 07:35 חל"פ
  קרני שומרון – לפידים 07:45 חל"פ
  כפר סבא – תיכונים 06:50 חל"פ
  הוד השרון – מוסינזון 07:00 חל"פ – הסעה קטנה
  אלפי מנשה – נופי החורש /  חצ"ב 07:20 חל"פ
אל-מתן קדומים – אולפנת להבה/ ישיבת השומרון 07:00 חל"פ
קרני שומרון – לפידים / משואה 07:20 חל"פ
  מעלה שומרון – ברקאי / גנים 07:40 חל"פ

 

 

זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב נופי נחמיה:
רבבה – אולפנת צביה 07:15 חל"פ
כפר תפוח – קדם שומרון 07:30  חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב נופים:
ישיבה – ברוכין 07:05 חל"פ
קדומים – אולפנת להבה 06:50 חל"פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון 07:00 חל"פ
אריאל – אורט יובלים חט"ב/ חט"ע
ברקן – יסודי
07:20 חל"פ
יקיר – יסודי / רבבה – אולפנת צביה 07:40 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב סלעית:
רמת הכובש – יחדיו 07:05 חל"פ
בית ברל עמי אסף 07:50 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ענב:
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי 07:00 חל"פ
קדומים – אולפנת להבה / בני חיל 07:10 חל"פ
יקיר – יסודי 07:10 חל"פ
כרמי דורון – שבי שומרון- ממ"ד 07:25 חל"פ
שבי שומרון –  ממ"ד 07:30 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב עלי זהב:
רבבה – אולפנת צביה 07:15 חל"פ
קדומים – אולפנת להבה 06:45 חל"פ
אלקנה – ישיבת ימ"ה 07:00 חל"פ
ברוכין – ישיבה 07:00 ברקנית
יקיר – יסודי 07:10 חל"פ
יהוד – תיכון / יגאל אלון 07:10 ברקנית
אריאל – חט"ב יובלי אריאל
ברקן – יסודי
07:20 חל"פ
פדואל – שיל"ת 07:20 ברקנית
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב עץ אפרים:
אלקנה – ישיבת ימ"ה 07:10 ברקנית
אלקנה – אולפנת השומרון 07:35 ברקנית
אורנית – חטיבה 07:15 חל"פ
שערי תקווה – יסודי רמון 07:30 ברקנית
שערי תקווה – ממ"ד 07:35 ברקנית
הוד השרון – מוסינזון / נעמ"ת 06:45 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב פדואל:
קרני שומרון – ישיבת השומרון/ ברקאי 06:50 חל"פ
ברוכין- ישיבה 07:00 ברקנית
לשם- אולפנה 07:40 ברקנית
קדומים-אולפנת להבה/ בני חיל 07:05 חל"פ
רבבה- אולפנת צביה 07:10 חל"פ
יקיר- יסודי 07:00 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב צופים:
קרני שומרון – ישיבת השומרון / קדומים – בני חיל 07:00 חל"פ
קרני שומרון – ברקאי 07:10 חל"פ
קדומים – אולפנת להבה

רבבה – אולפנת צביה

07:00 חל"פ
כפר סבא – תיכוניים 07:00 חל"פ
קרני שומרון – משואה / לפידים 07:20 חל"פ
כוכב יאיר –  נוף צורים / חטיבה אילן רמון 07:15 חל"פ
כוכב יאיר –  קשת / דקל 07:25 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב קרית נטפים:
קדומים – להבה
רבבה – אולפנת צביה
07:10 חל"פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון / ברקאי 07:20 חל"פ
אלקנה –  ישיבת ימ"ה / אולפנת השומרון 07:10 ברקנית
יקיר- יסודי – שכונת נופי הדר 07:20 חל"פ
יקיר- יסודי – שכונה ותיקה-מרכז ישוב 07:20 חל"פ
יקיר- יסודי – הגבעה המזרחית 07:20 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב רבבה:
קדומים – אולפנת להבה / בני חיל 07:20 חל"פ
קרני שומרון – ישיבת השומרון 06:55 חל"פ
ממ"ד יקיר 07:25 חל"פ
קרני שומרון – ברקאי 07:15 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב רחלים:
קרני שומרון – ישיבה 06:40 חל"פ
אוהל שילה / אולפנת עופרה / ישיבה עלי 07:15 חל"פ
כפר תפוח – קדם שומרון 07:40 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב ריחן:
עומר / טללי אורות 07:30 חל"פ
פרדס חנה – אלישבע 06:50 חל"פ
עין שמר –  גוונים 08:10 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב שבי שומרון:
קרני שומרון –  ישיבה 07:10 חל"פ
יקיר – יסודי 07:20 חל"פ
קדומים – אולפנת להבה / בני חיל 07:20 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב שערי תקווה:
אלקנה – ישיבת ימ"ה 07:10 ברקנית
אורנית – חטיבה 07:20 חל"פ
אלקנה – אולפנת השומרון 07:35 ברקנית
שערי תקווה – רמון + ממ"ד –  פנימי / 07:4507:30 ברקנית
הוד השרון – מוסינזון / נעמת 07:00 חל"פ
זמני ההסעות למוסדות החינוך מהישוב שקד:
חדרה – תיכוניים
פרדס חנה – אלישבע
אור עקיבא – אופק
06:45 חל"פ
עומר / טללי אורות 07:20 תחנות
07:30 מכולת
07:40
חל"פ
גוונים – עין שמר 08:00 חל"פ

לנוחיותכם – טלפונים של חברות ההסעה

facebook
שינוי גודל גופנים
ניגודיות