בטחון במוסדות חינוך

יעוד מחלקת בטיחות ובטחון במוסדות החינוך היא אחריות על אבטחת מוסדות חינוך (בהתאם לתקני משטרת ישראל) לוודא מוכנות לשעת חירום של כל המוסדות החינוך ועמידה בתקני הבטחון והבטיחות בהתאם להנחיות משרד החינוך.

המחלקה מקיימת הדרכות לצוותים החינוכיים, מבצעת במהלך השנה תרגילים ותרחישים, מבקרת את המוכנות לשעת חירום ואת מרכיבי בטחון ואבטחת המוסדות. מתחקרת אירועים חריגים, מאשרת יציאה לטיולים לפי הדרישות לבטיחות מקסימלית. מסייעת באבזור המוסדות בכל הציוד הנדרש לשעת חירום כגון, כיבוי אש, עזרה ראשונה וכד'.

 

  • אנשי קשר ודרכי התקשרות
    שם ותפקידטלפוןדוא”למידע נוסף
    אלי מועלם
    קב"ט מוס"ח וצפונ"ש
    קציני בטחון (קב"טים), מחלקת בטחון במוסדות חינוך
    03-9061114 elim@shomron.org.il
    גדי קינד
    רמ"ד הדרכה
    קציני בטחון (קב"טים), מחלקת הדרכות בטחוניות, מחלקת בטחון במוסדות חינוך
    03-9061117 kabat2@shomron.org.il
    חגי יהושע
    קב"ט מרכז שומרון ומנהל הפרויקטים
    מחלקת פרויקטים, קציני בטחון (קב"טים), מחלקת בטחון במוסדות חינוך
    03-9061116 kabat3@shomron.org.il
    חנה כהן
    מנהלת מחלקת בריאות ורכזת מחלקת מוסדות חינוך
    המרכז לרפואה דחופה, מחלקת בטחון במוסדות חינוך
    02-5482109 briutshomron@gmail.com
    יעקב שלו
    קב"ט מוס"ח צפונ"ש
    קציני בטחון (קב"טים), מוכנות לשעת חירום, מחלקת בטחון במוסדות חינוך
    03-9061149 yaakovs@shomron.org.il
    ישעיהו בן פינחס
    מנהל המוקד וקב"ט מוס"ח וגב ההר
    אגף בטחון, קציני בטחון (קב"טים), מחלקת בטחון במוסדות חינוך
    02-5482120 kabatgav1@gmail.com
    לאה יוסף
    מזכירה
    מחלקת בטחון במוסדות חינוך
    03-9061157 mosach@shomoron.org.il
  • בעלי תפקידים וחלוקה לאזורים

    מחלקת בטחון ובטיחות במוסדות החינוך מחולקת עפ"י אזורים לפי החלוקה הבאה:

    אלי מועלם – מנהל המחלקה

    חגי יהושע – קב"ט מרכז השומרון
    ישעיהו בן פינחס – קב"ט גב ההר
    יעקב שלו – קב"ט צפון השומרון
    גדי קינד – קב"ט גוש יקיר

    לכל פניה ניתן לפנות לקב"טים או למוקד השומרון בטלפון 1-700-700-106 שלוחה 2 או דרך האפליקציה.

  • מי הקב"ט בישוב שלי?

    חגי יהושע – ברוכין, ברקן, לשם, עלי זהב, עץ אפרים, פדואל, קרית נטפים, רבבה ושערי תקווה.

    ישעיהו בן פינחס – איתמר, אלון מורה, הר ברכה, חוות גלעד, יצהר, כפר תפוח, מגדלים, נופי נחמיה ומגדלים.

    יעקב שלו – אבני חפץ, חיננית, חרמש, טל מנשה, מבוא דותן, מעלה שומרון, סלעית, עינב, צופים, ריחן, שבי שומרון ושקד.

    גדי קינד – חוות יאיר, יקיר ונופים.

facebook
שינוי גודל גופנים
ניגודיות